Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

de abia astept sa vad raspunsurile :doh:

:nep: ...de ce nu si impresiile !

 

Rili, rili? Cu ce te ajuta pe tine daca-mi afli mie secretele de genul asta? :doh:

Sunt, totusi, lucruri pe care nu poti sa le faci publice. Eu, de ex, n-as putea sa-mi expun viata intima, stiind ca sotul meu ar putea sa citeasca.. Nu mi-ar placea sa-mi citeasca marturisirile a la Doamna de Chaterly sau cum o mai chema pe aia...

...pai uite, chiar imi doream o simpla discutie sincera, de la om la om, scopul...pentru ca noi sa va intelegem mai bine si viceversa.

...insa , nu pot obliga pe nimeni sa faca astfel de destainuiri, totul trebuie sa decurga in mod firesc, nealterat, asa ca...cu bine.

 

 

Deja o luati razna :doh: , asta-i prea de tot :yes:

:nep: de ce, in tot topicul asta , la oricare dintre intrebari se vorbeste despre sexul oral, asa ce de ce sa nu aflam mai multe despre aceasta, dar...stiu , nu este un subiect pentru oricine!

asa ca te scuzam...

 

:- 8) .... poate vrea sa te cucereasca si vrea sa stie daca iti place gustul :P

:D si crezi tu, ca sexul oral este ultima gaselnita in materie de agatat....? :yahoo:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Hai mai Raule, dau drq de treaba...aia cu gustu mi-a picat rau :doh:

 

:yes: de ce, in tot topicul asta , la oricare dintre intrebari se vorbeste despre sexul oral, asa ce de ce sa nu aflam mai multe despre aceasta, dar...stiu , nu este un subiect pentru oricine!

asa ca te scuzam...

Nu mai fa misto :nep: ....apropo...te anunt ca si mie mi s-au inchis 2 toipcuri despre orale :nep:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
insa cati merg pana la finalizarea actiunii si apoi ce gust are?

Am identifiocat bine intrebarea topicului?

Multi fac si chiar ajung la finalizarea actiunii, gustul difera. Nu te omoara, in timp te poti obisnui. Nu prea gasesc cu ce sa-l aseman, sper ca te-a ajutat la intelegerea noastra. :yes:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Hai mai Raule, dau drq de treaba...aia cu gustu mi-a picat rau :nep:

Nu mai fa misto :nep: ....apropo...te anunt ca si mie mi s-au inchis 2 toipcuri despre orale :D

:yes:

pai nu te mai gandi la gust...si chiar nu fac glume, astfel o postam la "coltul vesel "

:doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:yes:

pai nu te mai gandi la gust...si chiar nu fac glume, astfel o postam la "coltul vesel "

:doh:

Bine....sunt si eu curioasa sa vad ce gust zic fetele noastre ca are :nep:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

gustul depide de ce a mancat baiatul inainte.la fete nu stiu nimic concred si nu vreau sa spun ceva gresit

Editat de scumpik13

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
gustul depide de ce a mancat baiatul inainte.la fete nu stiu nimic concred si nu vreau sa spun ceva gresit

:doh:

...pai ce are mancatul...cu ejaculatul ? ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:doh:

...pai ce are mancatul...cu ejaculatul ? ;)

 

 

 

sincera sa fiu nu stiu.eu spun ce am auzit si am auzit din surse sigure,chiar de la un ginecolog :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
sincera sa fiu nu stiu.eu spun ce am auzit si am auzit din surse sigure,chiar de la un ginecolog :doh:

;) ok! hai sa mai auzim alta parere !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Gustul spermei difera de la barbat la barbat si depinde de moment. Sperma unui barbat poate avea gust placut pentru o femeie si neplacut pentru alta. Ea este ca si albusul unui ou crud. Poate sa nu aiba nici un gust sau poate avea unul pe care nu-l pot descrie.

 

Gust!

Editat de nightwish

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×