Sari la conținut
Forum Roportal
Laur eXtream

De ce sunt femeile atrase de agresivitate ?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Sau poate, dar doar poate, ... teorie revolutionara... Nu le place sa agaseze straine pe strada.

Tu vrei sa ii scoti basma curata. Frumoasa incercare. Nu merge! rofl.gif

Am spus ca, nici macar nu constientizeaza ca ele ar exista. Sunt invizibile pentru ei.

Asadar, partea cu agasatul, e departe.

 

 

Sau, poate este o noua tehnica de seductie. Fudulia debordanta ce depaseste cu mult limita admisa de mandrie, si igorarea cu buna stiinta a subiectului de sex opus, face ca pur si simplu sa inebuneasca femeile.

Zic si io...ca tot veni vorba de ...teorii revolutionare! :crazy:

Editat de Two

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca stiu ca nu o sa am niciodata un BMW, invat sa ma simt bine in Dacia mea si sa fiu fericit cu ea. Destul de simplu.

 

Dacă vrei cu-adevărat un BMW, evaluezi concret ce trebuie să faci ca să-l ai și vezi dacă ești dispus să-ți asumi acțiunile și consecințele ce derivă din respectiva evaluare. Nu mă tentează BMW, dar îmi doresc un Van Hool double-decker care costă mult mai mult. Și o să-l am, sooner or later. Aici BMW-ul e la fel ca în România, toate neamurile proaste au X5.

 

Dar dacă ai sub 65 de ani, e profund greșit să fii fericit cu Dacia pe care-o ai. Iar asta e valabil și cu femeile :o:

este o noua tehnica de seductie. Fudulia debordanta ce depaseste cu mult limita admisa de mandrie, si igorarea cu buna stiinta a subiectului de sex opus, face ca pur si simplu sa inebuneasca femeile.

 

Asta e aplicabilă în medii preponderent feminine, în spitale de exemplu. Unde femeile sunt net în majoritate și aflate în special în categoria inferioară (adică asistente, nu medici). Pe categorii socio-profesionale, impresia mea e că asistentele medicale sunt cele mai disponibile ființe de pe lumea asta :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mie profesoarele imi par asa. Disponibile adica. Si cunosc destule.... Asistente nu prea stiu daca ma gandesc bine.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce va mai spargeti in generalizari, care mai de care mai idioata ca alta. No offence...rolleyes.gif


 

Altfel, toti cei care babardesc femei bune, ar trebui sa aiba niste super personalitati, ori in realitate sunt cel mult mediocri ca personalitate.

 

Ce expresii de ghetou ai omule. Mie mi-ar fi scarba sa stau de vorba cu cineva care se exprima astfel.

Editat de Naeema
  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Asta e aplicabilă în medii preponderent feminine, în spitale de exemplu. Unde femeile sunt net în majoritate și aflate în special în categoria inferioară (adică asistente, nu medici). Pe categorii socio-profesionale, impresia mea e că asistentele medicale sunt cele mai disponibile ființe de pe lumea asta blum.gif

Oh, in Ro asta nu este valabil. Asistentele au nasul pe sus si mai mare decat si al unui Prof.Dr. :lol: Echivaleaza poate doar cu D-zeu.

Mie profesoarele imi par asa. Disponibile adica. Si cunosc destule.... Asistente nu prea stiu daca ma gandesc bine.

Asa ? O sa ma mut la Cluj atunci. Am io o fantezie cu niste profe. :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dar dacă ai sub 65 de ani, e profund greșit să fii fericit cu Dacia pe care-o ai. Iar asta e valabil și cu femeile grin.gif

 

Nu ma pricep eu la astea, dar in viziunea asta probabil ca sunt femeia-trabant. Totul e ca posesorul "fericit" sa n-aiba bani nici macar de alt "second-hand", caci de benzina nu comentez :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Exemplu :

 

Cei din poza nu sint urati deloc!!! El are parul dezordonat si ea este mai mult de moda veche decat urata. Asa arata foarte multi americani din satele izolate.

Uriti sint cei care au un cap mic pe un corp urias si nasul arata parc-ar fi un cioc de pasare!!! sau un cap rotund ca un dovleac, fatza rosu si blond ca un porcusor sau cei pitici nascuti deja deformati.

Nepotica unei romance are "o gura pan-la ureche" arata asa de uratzica saraca pe langa ca e si slaba moarta si pe toate pozele plange de foame!!! ca se joaca doar cu mancarea si tat-su ia farfuria din fatza!!! Exact are aspectul de pui de pasare cu gura cascata sa-i dea maica sa ceva ....

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

Cei din poza nu sint urati deloc!!!

 

Corect, nu sunt urati, arata ca niste americani tipici :D

Doar ca pe forum se promoveaza standardele inalte. Nu e vorba despre cat ai tu de oferit si cine esti/te crezi ca esti, ci ce zice vecinul despre ultima ta achizitie in materie de "masina" :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Oh, in Ro asta nu este valabil. Asistentele au nasul pe sus si mai mare decat si al unui Prof.Dr. laugh.png Echivaleaza poate doar cu D-zeu.

 

Cand sunt in spital, da. Dar mai au acelasi comportament in afara?

Plus ca, daca vine unul cu bani si aratos la spital, sa le vezi cum se transforma. Cand le mai baga si-n buzunar, sunt ude toate.

 

Asistentele de pe forum se exclud, desigur.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Asa se explica cum de vad o multime de barbati ce trec in gasca pe langa alte femei frumoase si niciunul dintre ei nu intorce capul dupa ele, sau macar sa le observe. rofl.gif

Initial credeam ca romanii au inclinatii de gay, acum m-ai luminat. Sunt prosti de bubuie!

 

Si vulpea cand nu ajunge spune ca ...strugurii sunt o fantasma in mintea ei! crazy.gif

Da, asta am observat si eu si e bine ca se intampla asa. Asta arata ca totusi barbatii romani nu sunt chiar asa de libidinosi pe cat se crede.

 

Cat despre seductie, eu nu inteleg ce intelegi tu prin asta.

Iata o definitie din dex: seductie= atracție deosebită exercitată asupra cuiva

Bun, cum reusesti tu sa creezi atractia asta deosebita? Ai cumva capacitati paranormale?

Am vazut o emisiune pe Discovery, in care erau invitati niste traineri de seductie, faimosi in America, sa faca niste demonstratii live pe strada. Bineinteles ca au refuzat invitatia. Acesti traineri erau numiti escroci, vanzatori de iluzii. Ok, iti fac si eu o invitatie - sa ne arati si noua live cum seduci tu femei. Mergem in Bucuresti si eu iti arat niste femei la intamplare, pe care tu trebuie sa le seduci, sa le vrajesti, sa curga apele de pe ele. :lol:

Daca abordezi 147 de femei intr-o zi si iti pica una, nu se pune. Pentru ca in acest caz e vorba de un calcul foarte simplu - cu cat abordezi mai multe femei, cu atat exista sansa mai mare sa dai peste una care sa te placa.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×