Sari la conținut
Forum Roportal
S.R.

Misoginismul

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Ce sa zic, mie imi plac aia inaltuti si brunetei...cateodata si sateni, insa musai cu tenul inchis

Interesanta afirmatie, dar cu bataie scurta. ;)

In cazul meu, sa stiu ca ai fi vreo optiune, as alege un castravete.

Feliat, desigur.

Dar tot pe langa subiect esti, eu nefiind subiectul. Da-te jos.

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

Pai daca tu nu vrei sa vezi decat ce vrei tu sa vezi, atunci despre ce naiba vorbim aici?

Ia, fiecare in patratica lui, cu femeile pe care si le permite, si gata. Iaca, nene, atatea discutii..

Eu reusesc sa vad si din unghiul din care vezi tu. Problema e la tine, ca vezi doar in fata.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si, ce roscatii nu sunt si ei fiinte? Suntem o rasa care chiar a stat la baza formarii genetice a poporului trac - in fine, aia erau toata ziua urmasi maslinii ai grecilor, dar daca istoricii afirma ca ei au fost preponderent roscati...

Mai mult, suntem discriminati ca specie. In SUA, statul Florida mi-a interzis sa donez sperma pentru simplul fapt ca provin dintr-o gena recesiva.

Editat de Olivier Dzidzi
  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:rot:

 

Eu sunt blond, nu mai sunt roscat... Habar n-am de ce. Parul meu nu se hotaraeste ce culoare sa stea.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

E de-ajuns sa ai par roscat pe maini, cum inca mai am eu. Pe cap nu mai e, iar cel de pe fata e saten. :blink:

 

De unde mai pui ca eu-s si genul ala de roscat caruia i se citeste rautatea pe fata. :evil:

Editat de Olivier Dzidzi

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Tu ai venit sa-mi intaresti convingerile ? Ma refer la avatarul tau, evident.

Convingerile? scuze.. cu acele "convingeri" nu sunt la curent.. ce este cu avatarul meu? :crazy:

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×