Sari la conținut
Forum Roportal
Htenesa

De ce nu au fetele personalitate ?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

io nu pricep. stau in tara in care ai stat si tu. mereu gasesc barbati interesanti. numa tu nu gasesti nimic. mda

 

E totusi trist ca el care pare o persoana umblata prin lume nu a intalnit fete cu personalitate. Ca poti spune de exemplu ca romancele nu au personalitate, da? Poti spune daca asa au fost experientele tale. Dar sa spui ca fetele in general, intalnite in multe locuri din lume nu au personalitate... trist.

Sau poate n-am inteles eu bine...

 

exactly my point dar varianta mai rautacioasa. intr-o tara straina nu ai cum sa nu gasesti persoane interesante.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

io nu pricep. stau in tara in care ai stat si tu. mereu gasesc barbati interesanti. numa tu nu gasesti nimic. mda

 

 

haoleu.... saptamanal cel putin unul :pardon:

 

bine, eu vad in medie 5 barbati noi zilnic.

:aranjare:

 

Eu ma refer la avatarele de pe yahoo. :roll:

 

neinspirate, nu? :mda:

de acord :yes:

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

trebuie sa ai si ochi ca sa vezi personalitatea cuiva. chiar si un pic creier ca sa intelegi.

 

si curajul de a relationa :) ca altfel poti sa admiri pana maine

 

 

pai traiesc intr-un mediu aglomerat. ideea era ca ai cu cine conversa. timp n-ai dar oameni ai.

Editat de Ea.
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

io nu pricep. stau in tara in care ai stat si tu. mereu gasesc barbati interesanti. numa tu nu gasesti nimic. mda

Eu n-am iesit niciodata din Romania. Pe forum doar mint. Oricum, persoanele alea care zici tu ca sunt interesante, nu ar mai fi asa de interesante daca ai sta sa analizezi mai bine ce zic. Oamenii se pricep la inflorituri.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dar tot el se descrie ca fiind foarte introvertit şi că nu prea

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
mereu gasesc barbati interesanti.

 

pai, cred ca intr-acolo batea si el :D

 

si curajul de a relationa :) ca altfel poti sa admiri pana maine

 

el nu are nevoie de curajul asta, fiindca nu admira pe nimeni :pardon:

 

Oricum, persoanele alea care zici tu ca sunt interesante, nu ar mai fi asa de interesante daca ai sta sa analizezi mai bine ce zic. Oamenii se pricep la inflorituri.

 

Cum ar fi pentru tine o femeie interesanta? Ai putea sa descrii?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu n-am iesit niciodata din Romania. Pe forum doar mint. Oricum, persoanele alea care zici tu ca sunt interesante, nu ar mai fi asa de interesante daca ai sta sa analizezi mai bine ce zic. Oamenii se pricep la inflorituri.

 

serios ca ti-ai gasit cui sa ii propui analiza. oricum tu suferi de prea multa analiza inchistare si singuratate. tu nu te bucuri de oameni. le cauti nod in papura pentru ca nu ii intelegi.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Oricum, persoanele alea care zici tu ca sunt interesante, nu ar mai fi asa de interesante daca ai sta sa analizezi mai bine ce zic. Oamenii se pricep la inflorituri.

 

Ce zic e una. In completare vine expresia fetei si a ochilor, atitudinea, imbracamintea, tonalitatea vocii, gestica, felul cum pune problema.... astea si altele contribuie la "interesantul " ala.

da-s convinsa ca stii astea si esti si atent sa le descoperi... ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×