Sari la conținut
Forum Roportal
Ntudose

cancer la colon

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Kirstie Alley      Kirstie Alley's Colon Cancer Was Diagnosed Not Long Before Her Death — What Women Should Know

*Ce trist ca nu s-a dus la un control prevenitiv ... planifica sa traiasca si peste 82 de ani si sa lucreze cateodata si 8 ore pe zi, am vazut un interview la TV din ultimele luni inainte de cortina finala.   La unele nu se poate baga idei noi in cap si asa, mor cunostinte pe capete si aici ca nu se duc la acest testing rusinos, dupa parerea multora.   Recent am spus la una, Sambata, ca sa guste de pe acum pamantul  ... ca eu nici n-am ce discuta cu ea daca asa stau problemele la ea.   Selectia Naturala isi face datoria!!!*   

 

https://www.yahoo.com/entertainment/kirstie-alleys-colon-cancer-diagnosed-231042151.html

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cum a depistat Ion Marin cancerul: „Lumea să știe, fiindcă nicio analiză nu arăta nimic în neregulă”

„Săpăligă”, așa cum este cunoscut Ion Marin (66 de ani), de toată suflarea dinamovistă și nu numai, a trecut prin momente de cumpănă când a fost depistat cu cancer. Fostul antrenor din Liga 1 a povestit în decembrie anul trecut în detaliu cum a primit teribila veste de la medici și ce a urmat.

Ion Marin: „După chimioterapie eram zob”

- Totul pe repede înainte.
- Am virat banii și au început să se ocupe de mine, a doua zi eram pe masa de operație. Am depășit 60.000 de euro cu totul. Am avut șansă că a fost depistat la timp, că m-au primit repede și am avut bani! Am avut parte și de doctori buni. Unii te salvează, alții te omoară.

- În ce a constat operația?
- Mi-au scos 40 de centimetri de colon!

https://search.yahoo.com/search?fr=mcafee&type=E211US91088G0&p=Ion+Marin

*Pentru ca avea bani in banca, Germania n-a fost departe si alte favoruri, a fost salvat.  Nu toti pot proceda la fel!!!*  

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×