Sari la conținut
Forum Roportal
OacOac

Metode de suicid

Postări Recomandate

mith busters (binecunoscuta emisiune) au demonstrat ca nu se intampla nimic...nu-ti explodeaza...

deci...mit distrus..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sectionezi aorta si gata....

hai sa facem un topic despre cum sa traim....fara ganduri nebune....mai ales sinucigase... :blink:

ce ziceti?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
sectionezi aorta si gata....

hai sa facem un topic despre cum sa traim....fara ganduri nebune....mai ales sinucigase... :flowers:

ce ziceti?

go ahead !

 

sa iti tragi singur un cap in gura !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
hai sa facem un topic despre cum sa traim....fara ganduri nebune....mai ales sinucigase... :)

ce ziceti?

Foarte buna ideea ta.Ma gandesc serios sa o pun in aplicare (la topic ma refer).

Se pare ca oamenii sunt mai preocupati de moarte decat de viata asta dura,dar frumoasa,care merita traita...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mai baieti nu stiu ce data e azi .... ca sunt cam putin beat.....da oricum ....sa va spun o mica poveste.....tocmai am baut dupa un sinucigas .....draq o dat de baut si dupa aia si-o luat 180 de pastile si le doat pe gat intr-un hotel din orash la noi ( nu va spun care e ca mai stiii poate da-ti jet la ala ca l-am salvat de la moarte ) . Deci da-o in masa de treaba ...cum draq sa te sinucizi ......deci stati sa cititi ...gajiu asta se duce si isi ia 180 de pastile ...se duce la un bar din oras ...isi inchiriaza o camera undeve sus .....si le inghite pe toate cu un pahar de schweeps ( nu stiu daca am scris bine - oricum suc de ala amarui ...stiti voi ....de ala de care beti cand va e rau de la betie ) ...deci cum spuneam ....gajiu isi inghite pastilele si dupa juma de ora trec eu pe la el cu inca vreo doi prieteni .... si auzi....zice ca o inghitit pastilele si se simpte amortit....pana atunci nimic...cine dr il credea pe idiot ca el luase pastilele .....pana dupa o ora cand ne gandim noi ca daca idiotu chiar o facut faza...si il sunam pe dirigu lui de la scoala ( sa tinem cont ca e intr-a 11-a) /,....si vine boscau ala de dirig cu masina si ne ducem toti .....vreo 5 gaji la el in camera sa vedem ce face .....al draqului cand am intrat in camera mi-o venit imediat sa borasc.....gaju statea intins pe pat .....teapan ..... chiar luase pilulele .... de abia mai mormaia ..... si chinuite frate sa il iei pe sus si sa il bagi in masina ..... si du-l la spital ....nu de lata ..numa ca nu vreau sa il am pe constiinta ...deci cum sa spun ...faza cu sinuciderea e cea mai tampita faza de pe pamant ...decat sa ma sinucid mai degraba imi tai un deget.......cred ca e ceva inaceptabil...in plus fata de faptul ca Dumnezeu e in fata ta si te priveste ....mai sunt si ceilalti care te privesc de nu mai stiu ce e cu tiine ,.... ....sincer....mai degraba imi tai 1 mana si 2 degete de la picioru drept decat sa inghit 200 de pastile sa mierlesc ...... .... ce sa mai zic ...in timp ce eu tocmai scriu acest mesaj....... nu am mai ajuns acasa de vreo 15 ore ..... si dobitocu ala e la spital ..... cred ca ii fac spalaturi ....sa speram ca scapa sa ii dau o mama de bataie...mai stiii...poate se lecuieste .....da oricum slabe sperante ..... cu oamenii bolnavi nu ai ce face .... odata ce si-au pus ceva in cap nu fac altcea pana nu resusesc.............. deci oricum ..... ca sa nu vorbesc urat ...................am de gand sa intretin relatiii sexuale cu parintii tuturor celor care vor sa se sinucida ......asta ca sa nu vorbesc urat .:airkiss:

Bye Bye ,,,....revin cu stiri despre sinucigasu meu

Editat de J0'
grele este limba romana nu?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
mai baieti nush ce data e azi .... ca sunt cam putin beat.....da oricum ....sa va spun o mica poveste.....tocmai am baut dupa un sinucigas .....draq o dat de baut si dupa aia si-o luat 180 de pastile si le doat pe gat intr-un hotel din orash la noi ( nu va spun care e ca mai stiii poate dati jet lua la ca l-am salvat de la moarte ) . Deci dao in masa-n cur de treaba ...cum draq sa te sinucizi ......deci stati sa cititi ...gaju asta se duce si isi ia 180 de pastile ...se duce la un bar din oras ...isi inchiriaza o camera undeve sus .....si le inghite pe toate cu un pahar de schweeps ( nush daca am scris bine - oricum suc de ala amarui ...stiti voi ....de ala de care beti cand va e rau de la betie ) ...deci cum spuneam ....gaju isi inghite pastilele si dupa juma de ora trec eu pe la el cu inca vreo doi prieteni .... si auzi....zice ca o inghitit pastilele si se simpte amortit....pana atunci nimik...cine dr il credea pe idiot ca el luase pastilele .....pana dupa o ora cand ne gandim noi ca daca idiotu chiar o facut faza...si il sunam pe dirigu lui de la scoala ( sa tinem cont ca e intr-a 11-a) /,....si vine boscau ala de dirig cu masina si ne ducem toti .....vreo 5 gaji la el in camera sa vedem ce face .....al draqului cand am intrat in camera mi-o venit imediat sa borask.....gaju statea intins pe pat .....teapan ..... chiar luase pilulele .... de abia mai mormaia ..... si chinuite frate sa il iei pe sus si sa il bagi in masina ..... si du-l la spital ....masa-n cur ....nu de lata ..numa ca nu vreau sa il am pe constiinta ...deci cum sa spun ...faza cu sinuciderea e cea mai tampita fazza de pe pamant ....smf ...decat sa ma sinucid mai degraba imi tai un deget.......cred ca e ceva inaceptabil...in plus faata de faptul ca Dumnezeu e in fata ta si te priveste ....mai sunt si ceilalti care te privesc de nu mai stiu ce e cu tiine ,.... ....sincer....mai degraba imi tai 1 mana si 2 degete de la picioru drept decat sa inghit 200 de pastile sa mierlesc ...... .... ce sa mai zic ...in timp ce eu tocmai scriu acest mesaj....... nu am mai ajuns acasa de vreo 15 ore ..... si dobitocu ala e la spital ..... cred ca ii fac spalaturi ....sa speram ca scapa sa iii dau o mama de bataie...mai stiii...poate se lecuieste .....da oricum slabe sperante ..... cu oamenii bolnavi nu ai ce face .... odata ce si-au pus ceva in cap nu fac altcea pana nu resusesc.............. deci oricum ..... ca sa nu vorbesc urat ...................am de gand sa intretin relatiii sexuale cu parintii tuturor celor care vor sa se sinucida ......asta ca sa nu vorbesc urat .;)

Bye Bye ,,,....revin cu stiri despre sinucigasu meu

Deci, Nelule, daca pot sa iti spun asa, in brimu rand, cetejte inztrctiunile dupa forum si o sa vezi observezi ca nu e voie sa jcrii cu prescurtari d`astea.... Da ma rog....

 

Deci, vrei sa te ajut sa iti tai un deget?

 

E norocos prietenu tau ca are un prieten ca tine.... desi nu stiu ce e mai rau, sa traiasca sau sa il calce un autobuz.... Buei, deci nu te mai referii cu dobitocu la el, ci cu cetateanu' sinucigas... suna mai bine :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×