Sari la conținut
Forum Roportal
OacOac

Metode de suicid

Postări Recomandate

Ca tot vorbea-ti despre psiholog...e mai ieftina sinuciderea...cu toate ca te costa inmormantarea pff!La urma urmei ai murit nu te mai intereseaza inmormantarea..Ma rog..probabil din teribilism m-ami nteresat despre tot felul de moduri de sinucidere.Din toate prefer sinuciderea cu lingura/lingurita..poti sa-ti bagi si furculita-n gat..le prefer pentru ca sunt mai sadice si mai,neobisnuite.Ei si aia care se simt agasati de topic eu una nu inteleg de ce...e teoria chibritului,este un subiect care e sensibil dar e bine sa il abordezi.http://avatare-triste.avataria.ro/trist-5516.html..si asta e interesanta si sa scri scrisoarea cu sangele..

 

stii..mai bine iesiti la o terasa la un suc..prin parc si mai lasa-ti dreaq sinuciderea... vom murii cu totii odata si odata...mai bine fumati un cui rulat bine sau trage-ti un prafulets pe nas..e ieftin..si uitati de moarte :bye:) deci haide-ti la un suc daca sunteti fete :o:) daca sunteti baieti haideti la o bere ;)) fac cinste... .. :rot: :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

NU inteleg cu ce va deranjeaza topicul...sunt oameni care vor sa abordeze acest subiect.Daca voi nu vreti nu va obliga nimeni sa cititi sau sa scrie-ti ceva...E bine sa abordezi tot felul de subiecte mai delicate mai neobisnuite..poate intr-o zi cineva care a citit acest topic si la comentat ar putea sa traga invataturi din asta..Multi dintre cei care au scris au spus si dezavantajele modului/modurilor astfel un om care are ganduri sincigase ar putea sa inteleaga consencintele acestui fapt.Sinuciderea este un gest egoist de lasitate si mare curaj in acelasi timp.Exista mai multe consencinte inainte de a recurge la acest gest trebuie sa gandesti mult.SI revin acest topic ar putea ajuta citind acest topic omul acela ar putea realiza ca poate sa ajunga o leguma sa ramana cu sechele pe viata daca supravietuieste tentativei.

Editat de Artemis pitica

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
NU inteleg cu ce va deranjeaza topicul..

 

sa scrie-ti ceva...

 

 

Ti-a cerut cineva sa intelegi? Nu te chinui.

 

Se scrie legat cuvantul ala.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
NU inteleg cu ce va deranjeaza topicul...sunt oameni care vor sa abordeze acest subiect.Daca voi nu vreti nu va obliga nimeni sa cititi sau sa scrie-ti ceva...E bine sa abordezi tot felul de subiecte mai delicate mai neobisnuite..poate intr-o zi cineva care a citit acest topic si la comentat ar putea sa traga invataturi din asta..Multi dintre cei care au scris au spus si dezavantajele modului/modurilor astfel un om care are ganduri sincigase ar putea sa inteleaga consencintele acestui fapt.Sinuciderea este un gest egoist de lasitate si mare curaj in acelasi timp.Exista mai multe consencinte inainte de a recurge la acest gest trebuie sa gandesti mult.SI revin acest topic ar putea ajuta citind acest topic omul acela ar putea realiza ca poate sa ajunga o leguma sa ramana cu sechele pe viata daca supravietuieste tentativei.

 

Piticoato si eu am facut raport la acest topic, nu conteaza ca nu mi s-a raspuns.

Eu consider ca mi-am facut datoria. Acest topic este o instigare la autosuprimarea vietii, mesajele pot convinge pe un amarat sa ia decizia finala.

Un sinucigas nu gandeste ca un om normal. Unul citeste partea boltuita de mine din mesajul tau si poate incerca sa se sinucida cu vreuna din metodele expuse de tine cu furculita, lingurita etc

Caz in care are deja incindenta legea penala.

Editat de Elexira

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce dreaq aveati nevoie de 29 de pagini pentru asta ?

 

Si daca inghiti vreo 3, 4 tuburi de superglue, treaba'i aranjata. :D

 

Acum nu stiu cat de mare'i chinul ... .

Editat de Ravl

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×