Sari la conținut
Forum Roportal
Ana2019

Daca nu suna a doua zi, mai e vreo sansa sa reapara?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Multumesc pentru raspunsuri. Mi-a trimis azi-dimineata un sms urandu-mi o zi buna.

Sper ca i-ai raspuns si tu: 'O viata buna.'

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu ma indragostisem de el, si ne vedeam de ceva timp, nu fusese ceva imediat. Si duminica s-a manifestat cu tandrete, nu stiu ce sa zic de el. Poate e un bun actor. Am vazut de asemenea ca m-a sters din lista lui de messenger ieri, azi imi trimite un sms...E cam ciudat individul.

Nu-i bai! Fiecare picior in fund e un pas inainte. Ramai cu experienta unei nopti unice (a se citi fara continuarea sperata :crazy:) si cu semnalmentele acestui tip de individ. Niciodata nu-i tarziu sa inveti ca nu tot ce zboara se mananca. Ideea e sa nu ramai frustrata din cauza asta. Esti mirata acum ca e individul ciudat, poate pentru ca nu l-ai vazut tu asa cum e. Uneori proiectam pe altii visele noastre, fara ca ei sa aibe ceva in comun cu ele. Intotdeauna trezirea e dureroasa. Dar trece.

  • Upvote 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am vazut de asemenea ca m-a sters din lista lui de messenger ieri, azi imi trimite un sms...E cam ciudat individul.

 

 

cum ai vazut ca te-a sters din lista de mess?

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc pentru raspunsuri. Mi-a trimis azi-dimineata un sms urandu-mi o zi buna..Eu ma indragostisem de el, si ne vedeam de ceva timp, nu fusese ceva imediat. Si duminica s-a manifestat cu tandrete, nu stiu ce sa zic de el. Poate e un bun actor. Am vazut de asemenea ca m-a sters din lista lui de messenger ieri, azi imi trimite un sms...E cam ciudat individul.

no deci trezeste-te si baga-l undeva pe dansul si invata ceva din experienta asta

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc pentru raspunsuri. Mi-a trimis azi-dimineata un sms urandu-mi o zi buna..

 

s-a scos mai ieftin decat cu un telefon :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu primiti atentionari cum ca ati fost scosi din lista? Mai tre' sa fiti si neplacuti (nu vreau sa ma dau tocmai exemplu), incat sa determinati o persoana sa recurga la astfel de metode.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Inseamna ca pe mine nu m-a scos nimeni din lista pana acum, ca n-am primit vreodata vreo atentionare.

Dar la 3 prieteni si ceva membri de familie, cin' sa ma scoata ? :lol:

Editat de Naeema
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu primiti atentionari cum ca ati fost scosi din lista? Mai tre' sa fiti si neplacuti (nu vreau sa ma dau tocmai exemplu), incat sa determinati o persoana sa recurga la astfel de metode.

 

 

ba da, iti vine mesaj : pr1ntz3sik vrea sa te stearga de pe lista sa de contacte.. si tu trebuie sa dai ok sau cancel

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×