Sari la conținut
Forum Roportal
Gabi Popescu

Masaj erotic sau furt calificat?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

 

 

ai uitat sa specifici esentialul, ca anuntul respectiv era dat la rubrica de matrimoniale

nu, n-am dat eu anuntul, doar am cautat pe google

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Aici sunt doua posibilitati:

Prima este ca duduia promite una ,sugereaza altceva si ofera cu totul altceva si decat una si decat cealalta.Cum plata se solicita inainte, teapa.

Au fost clienti care in astfel de cazuri au reclamat la oficiul pentru protectia consumatorului :stars:

A doua este o practica mai mult a prostituatelor,mai putin a prestatoarelor din saloanele de masaj, de care or fi.Fraierul lasa hainele si bunurile personale intr-un loc indicat de gazda.Daca este in afara camerei este chiar tampit.Poate fi si in camera,locul este astfel ales,incat de pe "campul de lupta" si in toiul "actiunii" clientul pierde din vedere acele bunuri personale.Un complice al domnisoarei se strecoara cu talent si verifica temeinic bunurile clientului, vamuindu-l de ceva de valoare.De cele mai multe ori clientul isi da seama afara.Oricum si daca pricepe cum sta treaba,isi inghite limba, cererea de recuperare si sudalmele,pentru ca nu poate recupera la o adica, decat cel mult un box in mufa, un sis intre coaste sau o bata pe cocoasa.

Experientele vieti pot duce chiar si la intelepciune.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×