Sari la conținut
Forum Roportal
crystyann

Ce ai face daca ai fi prost?

Chestionar  

217 membri au votat

  1. 1. Credeti ca un prost isi va da seama vreodata ca e prost?

    • da, sigur se va trezi si va deveni brusc urmasul lui Patapievici
      22
    • nu, si va trai vesnic fericit in indiferenta lui
      152
    • nu stiu fiindac sunt prea prost ca sa inteleg intrebarea.
      43


Postări Recomandate

Chiar..daca nu ai avea minte si ai fi un idiot notoriu..ce ai face?

Eu , daca as fi mult mai prost decat sunt, as intra in Parlament si as da legi dupa care sa incerce sa se ghideze oamenii inteligenti!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Chiar..daca nu ai avea minte si ai fi un idiot notoriu..ce ai face?

Eu , daca as fi mult mai prost decat sunt, as intra in Parlament si as da legi dupa care sa incerce sa se ghideze oamenii inteligenti!

e afumataaaaaaaa, altceva mai original, mai stupid, ce-ai face?! :o:

Auzi, ca tot veni vorba :P .. care a aparut primul oul sau gaina? de ce se impiedica gaina, de ce nu se lipesc baloanele si cum de s-a apucat tata de gatit?

Cred ca asta fac prostii..pun intrebari...nu? ;)

 

Crezi ca daca eu as fi o idioata notorie as realiza asta?!

daca ar durea....cerd ca da.. :yahoo:

:P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu ma consider, asa ca o sa-ti raspund... :o:

In primul rand, as rade cu lacrimi de 'aia desptepti', pe care de altfel i-as considera mai degraba fraieri...

Si in al doilea rand... cred ca as fi foarte, foarte fericita. Mi-as ocupa majoritateatimpului gandind profund la chestii de genul 'respira', 'mananca', 'te uiti in stanga, te uiti in dreapta, apoi traversezi' fara sa am timp de activitate cerebrala colaterala.... Ah, ce viata pe unii.... Acusi ii si invidiez. :yahoo:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

M-as face Gigi Becali. Sau Corneliu Vadim Tudor. Sau amandoi la un loc. :yahoo: :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

da..corect, prostii sunt mult mai fericiti.Nu-si pun intrebari existentiale.Se rezuma la micile dileme ale vietii de zi cu zi.merita invidiati,pentru ca "ceilalti" oricum nu vor ajunge la niste raspunsuri clare...

ce as face eu personal? hmm..nu m-as mai certa cu prostii :)I-as considera egalii mei,prietenii mei,fratii mei:si m-as "ingasca" cu ei sa ma iau de aia ce fac pe deteptii si atot-stiutorii :yahoo:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

prostia doare????? de aceea ma tot doare capul :yahoo:

daca as fii proasta,as sta si m'as gandii cat de destepti sunt unii prosti,ca de exemplu mai sus amintit domnul JIJI,sau..ca si unii parlamentari!!si...as incepe si eu o"afacere" sa'i fraieresc pe toti destepti :P ,ca doar..na's fii proasta degeaba :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cum ne dam seama daca ne calificam sau nu pentru categoria asta ??

ce ai face daca ... ?

si daca nu e cazul ?

sau daca e cazul si nu stim, pen'ca ne credem impecabili si meniti de o instanta suprema sa "facem noi ordine" ?

cred ca trebuie precizari :yahoo:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×