Sari la conținut
Forum Roportal
crystyann

Ce ai face daca ai fi prost?

Chestionar  

217 membri au votat

  1. 1. Credeti ca un prost isi va da seama vreodata ca e prost?

    • da, sigur se va trezi si va deveni brusc urmasul lui Patapievici
      22
    • nu, si va trai vesnic fericit in indiferenta lui
      152
    • nu stiu fiindac sunt prea prost ca sa inteleg intrebarea.
      43


Postări Recomandate

Acusi ii si invidiez. :)

 

eu deja ii invidiez :clap:

my brain is on fast foward with no pause button at hand... si tanjesc dupa o dimineata de idiot perfect in care sa te trezesti si marea problema sa fie daca iti place oul fiert tare sau moale :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

serios..mi-as dori nu sa fiu prost doar sa nu mai gandesc atat sa invart lucrurile pe-o parte si pe alta..daca e bine ce fac sau nu..pur si simplu...sa ma gandesc la lucruri simple..ganditi-va la Forest Gump :doh:..el era fericit in ignoranta lui..si a cunoscut si iubirea ceea ce e mare lucru..

 

M-as sinucide.

 

te-ai sinucide daca ai fi prost(oricum nu-ti dai seama..vei crede doar ca ceilalti sunt prea destepti..)?si nu exista oameni prosti ci doar prost informati(sau chiar deloc)..iar cei retardati mintal :ok: ma rog nu e vina lor..si mi se pare un chin sa traiesti asa si pt tine si pt ceilalti care au grija de tine..

 

 

crek intai m-as face blonda si dup-aia m-as face nevasta de fotbalist. sau poate m-as face fotomodel. si probabil m-as imprieteni cu oana zavoranu si cu andreea balan. si apoi as intra in a.s.i.a. si as juca in telenovele pe acasa. offffff................hai k ma deprima..............cate lucruri as putea face. :doh:

 

de ce am impresia ca ai ceva cu blondele?oameni buni e doar o culoare de par..de cand e un criteriu de clasificare a omaenilor in prosti si destepti?a fost prea mult discutata tema asta ca deja ma oboseste sa tot incerc sa schim ceva in mentalitatea celor ca tine..e ca si cum ai incerca sa convingi germanul ca romanul nu e hot

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt o persoana mediocra. Din acest motiv am votat ca nu am inteles intrebarea.

Unul din regretele vietii mele este ca nu m-am nascut handicapata psihic. Aia nu au nici o apasare. Aia viata!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

aici trebuie sa spun,ca..desi si eu sunt"dusa"..si mai rea..si mai inca cateva!!

Chestia asta pe care ai spus'o..e o prostie!auzi..sa'ti doresti sa te nasti handicapata ..indiferent,daca e fizic sau nu!!groaznic..de unde ai mai scos'o si pe asta!! :yahoo:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu cred ca exista prost TOTAL. Sau, mai corect, nu am intalnit pe cineva ATAT de prost. Tot prostul se mai pricepe la ceva, stie ceva, face macar un singur lucru bine. Ati vrut sa spuneti NAIV? Ca discutam altfel in cazul asta... :yahoo:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Crede-ma..prostul total exista..si se pricepe de minune sa faca viata celorlalti cat mai dificila! Nu confunda prostul cu naivul, sunt 2 categorii absolut diferite!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Crede-ma..prostul total exista..si se pricepe de minune sa faca viata celorlalti cat mai dificila!

parca ma simt cu musca pe caciula :doh: :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×