Sari la conținut
Forum Roportal
koste

Recomandare smartphone

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Am citit despre ea dar nu am aflat inca pe nimeni care deja o foloseste sau stie mai multe. Nu m-a interesat, mi s-a parut curios ca in Romania se fabrica asa ceva si cum noi, romanii, nu prea agream nimic din ce e romanesc, am citit numai pareri negative...

In fine, eu raman sa studiez smarphonurile pentru ca tableta nu intra in discutie.

Multumesc frumos.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ca fapt divers, tableta e chinezeasca. E branduita Evolio, dar nu e fabricata aici. Mie mi se pare destul de interesanta, pentru pretul ei.

 

OK, succes cu achizitia!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ia Samsung GS2 - daca poti

Merge superb, ecranul e un vis - privesc programe de televiziune pe el, cu sonor adevarat stereo - bateria nu tine foarte multe ore - dar NICIUNUL nu tine - e doar advertising - insa o baterie de rezerva costa cam 10 euro ... so ... who cares ?

Ca marime de ecran e cam la limita unde mai mult devine tableta ...

 

Daca nu, incearca HTC - SA FIE ANDROID - merg excelent

 

Bafta

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc Saha, am inteles ca noul samsung galaxy e o bijuterie si ma bucur sa aflu chiar de la o persoana care-l foloseste deja. Poti sa-mi dai amanunte cum e cu bateria de rezerva? Uite, eu scriu acum de pe un nokia c3, al carui acumulator nu l-am incarcat de sambata. Disputa dintre mine si el este ecranul prea mic pentru mine, altfel nu l-as schimba. Iti multumesc.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu-i frumos din partea mea ca nu am anuntat: mi-am luat samsung galaxy s plus. Il folosesc cu succes de un an. Sistemul de operare android este exceptional.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Buna. Iti recomand cu incredere Samsung, cu siguranta gasesti un Samsung care sa corespunda cerintelor tale si pretul sa se incadreze in bugetul tau ( nu ai specificat). Incearca pe xphones4all.com , acolo sunt preturile cele mai mici. Sper ca te-am ajutat!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×