Sari la conținut
Forum Roportal
Ghijoi

sunt timid

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Apoi, domnu' Buleala, unde va grabiti asa ? Intr-un act sexual sunt doi, ca doar nu-i femeia obiect, trebuie sa-si dea consimtamtul pentru asta... Vrei nu vrei, nu poti sa sari de partea cu vrajeala. Macar sa aiba si ea iluzia ca a facut-o pentru ca ii pareati simpatic...si nu pentru ca a fost ... isi mai pastreaza un soi de stima de sine dupa ce totul ia sfarsit...femeia e fragila orice s-ar spune...

La abordari directe nu prea te pot ajuta... Adica teorie, stie oricine, atat ca eu nu am incercat-o ca sa stiu daca tine sau nu...era cineva pe-aici care se pricepea de minune la treaba asta, trebuie sa apara. Ramai pe faza !

Editat de Typhon
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Apoi, domnu' Buleala, unde va grabiti asa ? Intr-un act sexual sunt doi, ca doar nu-i femeia obiect, trebuie sa-si dea consimtamtul pentru asta... Vrei nu vrei, nu poti sa sari de partea cu vrajeala. Macar sa aiba si ea iluzia ca a facut-o pentru ca ii pareati simpatic...si nu pentru ca a fost ... isi mai pastreaza un soi de stima de sine dupa ce totul ia sfarsit...femeia e fragila orice s-ar spune...

La abordari directe nu prea te pot ajuta... Adica teorie, stie oricine, atat ca eu nu am incercat-o ca sa stiu daca tine sau nu...era cineva pe-aici care se pricepea de minune la treaba asta, trebuie sa apara. Ramai pe faza !

ce sa zic...cum zic?!!

http://www.youtube.com/watch?v=kyvWuaF0fMs

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sa fiu un om corect si sa spun unei femei; draga, vreau sa ti-o trag... insa nu pot;

 

 

ce anume nu poti? sa ii spui sau sa i-o pui prestezi ? vinul am auzit ca ajuta in ambele cazuri

Editat de Aseneth
  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

uite aici atitudine...

 

cateva miscari si te lecuiesti

 

ce zic... cum zic?!!...

 

Care e targetul tau? Ca, vorba lui SR, in zilele noastre trebuie sa fim pragmatici.

4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ce anume nu poti? sa ii spui sau sa i-o pui prestezi ? vinul am auzit ca ajuta in ambele cazuri

 

Da. Sunt convinsa ca doboara tipa un record european la viteza daca e beat cand ii spune "vreau sa ti-o trag".

 

 

 

 

4

 

nu stau jos, ca am niste treaba.

 

 

 

  • Upvote 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da. Sunt convinsa ca doboara tipa un record european la viteza daca e beat cand ii spune "vreau sa ti-o trag".

 

 

Ma refeream la un pahar, doua...maxim trei...nu sa fie beat, doar putin vesel :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

uite aici atitudine...

 

cateva miscari si te lecuiesti

aici miscari serioase!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×