Sari la conținut
Forum Roportal
Victoriasb

Ma simt o prizoniera

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Parerea mea e ca te-ai grabit si cu mutatul (in alt oras) si cu copilul etc...cam asta patesti cand te grabesti si nu cunosti persoana suficient !

 

Cred ca s-a prins si ea de asta intre timp. Ea intreba ce sa faca acum, dupa ce s-a bagat in ce s-a bagat.

 

 

 

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ms pt sfaturi,majoritatea aveti dreptate... am discutat cu el si comportamentul lui sa schimbat in bine, relatia merge bn si totul pare frumos acum...sper sa o tinem tot asa :) il inteleg k ink e tanar si el mia inteles nevoile si ma bucur... pup

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ms pt sfaturi,majoritatea aveti dreptate... am discutat cu el si comportamentul lui sa schimbat in bine, relatia merge bn si totul pare frumos acum...sper sa o tinem tot asa :) il inteleg k ink e tanar si el mia inteles nevoile si ma bucur... pup

 

Mult noroc.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ms pt sfaturi,majoritatea aveti dreptate... am discutat cu el si comportamentul lui sa schimbat in bine, relatia merge bn si totul pare frumos acum...sper sa o tinem tot asa :) il inteleg k ink e tanar si el mia inteles nevoile si ma bucur... pup

 

Ai vazut ca nu e dracul asa de negru ? :) Uneori pur si simplu nu ai cum sa fii inteles daca nu spui ce vrei.

Mult noroc in continuare !

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×