Sari la conținut
Forum Roportal
crystyann

Hard sau Soft sex?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Romantic, atmosfera, blues-uri si soft sex sau Salbatic, muzica rock, accesorii nebunesti si sex putin mai hard?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Depinde .. nu potzi face doar intr`un singur fel ...simtzi nevoia k din cand in cand sa mai schimbi cate ceva .... depinde de imprejurari ... dak planifici o seara romantica cu iubitul/a atunci ..mai mult k probabil k va fi ceva soft ... dar eu stiu .. dupa o betzie in 2...... :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cate un pic din fiecare,sau depinde de moment si persoana :o:

Am avut partenere care erau mai romantice,mai blande am avut partenere care mi-au lasat urme adaaaaanci pe corp :spiteful:

No'depinde, mai simti ca trebe si de ala HARD :friends:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Fac statistici..sa vad ce prefera femeile....si cum practic nu pot sa ma lamuresc, macar asa, in scris sa aflu si eu!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Fac statistici..sa vad ce prefera femeile....si cum practic nu pot sa ma lamuresc, macar asa, in scris sa aflu si eu!

 

pai e clar ca de ambele, altenrativ :friends:

 

 

 

 

...ma balbai numai cand ma gandesc la ultima focoasa :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Romantic, atmosfera, blues-uri si soft sex sau Salbatic, muzica rock, accesorii nebunesti si sex putin mai hard?

 

Asta e ca si cum ai intreba : va place numai ziua sau numai noaptea, sunteti tot timpul tristi sau veseli, va imbracati numai in alb sau numai in negru...etc...etc

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Romantic, atmosfera, blues-uri si soft sex sau Salbatic, muzica rock, accesorii nebunesti si sex putin mai hard?

 

Ai si fo varianta pa la mijloc?...ca io nu ma incadrez in nici una...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×