Sari la conținut
Forum Roportal
Hypathia

Sexualitate si agresivitate

Postări Recomandate

Dar asta nu inseamna ca nu sunt sceptica si neincrezatoare!

 

Faci diferente de sex cand esti sceptica? Intreb asta, fiindca mi-ai parut una dintre putinele femei care cunosc sensul cuvantului "solidaritate".

 

 

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

e importanta activitatea sexuala, dar nu o poti compara cu mancarea. Daca un barbat e asa de infometat dupa sex, atunci sa se duca sa se masturbeze. Nu sa mearga la prostituate.

 

Eu sunt de acord ca o femeie "infometata" dupa sex sa isi plateasca un gigolo "lucrat" la sala. Mi-ar fi mila de ea sa o trimit sa si-o faca cu furtunul de la dus. Alta e problema cu prostituatele. In Romania, in majoritatea cazurilor, prostituatele sunt femei agresive, traumatizate, respingatoare, dominante, sexiste, trufase, cu tupeu fara limite, si ahtiate dupa bani. Din 30 de prostituate deabia am gasit 2 cu un comportament normal. Pe restul imi venea sa le ucid pe loc. Ii inteleg pe criminalii in serie care le ucid. Prima conditie ca sa ajungi prostituata e sa urasti barbatii. A doua conditie, lipsa de educatie, lenea, care e de fapt manifestarea depresiei, depresie instalata in mediul familial abuziv. Odata ce au prins gustul banului usor facut, greu le mai convingi sa munceasca. Sunt ca si cainii invatati la ouale din cuibarele gainilor. Trebuie omorati daca vrei sa mai mananci oua.

 

Si inca ceva. In perioada curtarii deosebit de lungi a unei virgine, care poate dura ani de zile, barbatul se duce la prostituate ca sa se descarce de tensiunile sexuale si sa se poarte la fel de nobil cu virgina care incetul cu incetul se lasa induplecata de indelungatul lui sacrificiu si se lasa penetrata. Ce-si zice ea, daca saracu a asteptat atata, precis ma iubeste, nu stie ea ca el deja a vizitat pe perioada curtatii o duzina de prostituate, D-zeu sa le dea sanatate. Daca pe vremea mea existau profesioniste, acum eram cu prima si marea mea dragoste, asa a trebuit sa o parasesc pentru alta mai facila. Asteptasem 8 luni, dar urmatorul a asteptat 2 ani, dupa cum mi-a marturisit matusa ei 5 ani mai tarziu. Ce regret e ca de prima virgina eram indragostit, si daca aveam acces la prostituate puteam sa o curtez si 5 ani.

Editat de Big Lebowski
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In perioada curtarii deosebit de lungi a unei virgine, care poate dura ani de zile

Asta era pe vremea ta, acum in clasa a IX-a, maxim a X-a, nu mai exista virgine.

Daca mai este vreuna, e sau crestina sau din sate unde se pastreaza traditiile.

Nu mai exista ani lungi de curtare, ci intre 3 zile si cateva saptamani.

Multe o fac din prima, cu oricine.

Se grabesc, saracele, sa devina femei, ca la TV saptamanal le baga frica in ele ca vine Apocalipsa climatica, vulcanica, virala, meteoritica, si se tem sa nu moara asa, nestiutoare.

Editat de Kosmotro
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Doar nu vrei sa faca sex cu tine din mila? :blink:

 

 

Mai ai un pic si o sa faca barbatii sex cu tine din mila, asa ca abtine-te, mila e un sentiment nobil, nu e ce imi spunea mie terapeutul, adica dispret. Deci iti doresc sa ai parte pe viitor de multa milă din partea barbatilor.

 

 

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mai ai un pic si o sa faca barbatii sex cu tine din mila, asa ca abtine-te, mila e un sentiment nobil, nu e ce imi spunea mie terapeutul, adica dispret. Deci iti doresc sa ai parte pe viitor de multa milă din partea barbatilor.

Big, decat din mila mai bine nema. N-oi muri din pricina lipsei de sex peste mai putini sau mai multi ani. Si, zau, la o femeie mai merge sa o faca din mila, ca doar sta cu cracii in sus, la o adica, nu-i trebuie nu stiu ce efort, dar la un barbat nu prea-mi vine sa cred ca-i ia pistolul foc din mila, dimpotriva. :)

 

Ma amuza ca ai dezgropat postarea mea. Puteai sa-mi spui asta cand am discutat amandoi, nu muream, sa stii.

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×