Sari la conținut
Forum Roportal
'Scumpika

Declaratii de dragoste

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

:) Cainii latra caravana trece...asta vreau sa spun si eu. mda daca tu te vei simti aiurea cand iubitul tau te va iubi deschis... e genul tau, eu nu am nimic impotriva. Daca eu eram sa readau pe forum amanuntele relatiei noastre atunci da... :? E o delcaratie si ce-i rau in asta? eu sincer sa-ti spun cand iubesc, iubesc cu suflet si imi vine sa strig in gura mare TEEE IUBEEESC!!!!!! :) Cine are inima de piatra nu cred ca poate sa ma inteleaga... :) :) :)

 

Si un sfat baietilor!!!

Barbatilor le este foarte teama sa nu fie respinsi, sa nu fie refuzati printr-un NU clar si hotarat! In fata feministelor inraite sau a femeilor seducatoare, ei isi pierd adesea resursele si prefera sa se abtina decat sa intampine un refuz. Uitati de aceste lucruri!!! :!:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Vitamin, cred ca percepem diferit notiunea de a iubi deschis. Una e sa iesi cu iubita ta si sa-i spui in fata lumii c-o iubesti sau sa-o recomanzi ca fiind iubita ta, cea care ti-a luat inima, sufletul etc., sa cazi in genunchi in parc ziua-n amiaza mare si alta e sa arati lumii ce ai scris numai pentru ea (sau nu ai scris numai pentru ea?). E ca si cand i-ai fi scris o scrisoare si te-ai gandit sa ne-o arati si noua, oameni pe care nu-i cunosti, sa vada si sa spuna: "wow ce meserias".. "vai, ce frumos" etc. Nu cred ca e acelasi lucru.

Acuma.. poate interpretez eu aiurea, poate ca pagina web respectiva nu a fost doar pentru ea ci pur si simplu i-ai spus "stai sa vezi cat te iubesc.. iti fac o pagina sa-o vada toata lumea" si ea a fost de acord. Atunci e altceva :)

 

Eu stiu ca daca ceva mi-e destinat mie numai eu vreau sa vad. Poate prietena ta e altfel si atunci sa fiti fericiti :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cat de usor picati in plasa  :dee 

N-ar trebui sa insemne atat de mult cuvintele mai ales pentru voi femei care lacrimati instantaneu cand cititi asa cuvinte dulci si totusi atat de seci :) 

Am vazut in jurul meu culuri in care indivizii au darul scrierii si declaratiilor de dragoste dar faptele lasa de dorit. Pe mine, cel putin, astfel de declaratii ma lasa rece. De spus putem spune multe si foarte frumos imbinate dar, repet, nu asta inseamna totul.

 

Sunt de acord cu tine.Noi putem spune cate-n luna si-n stele...ca putem f bine sa nu simtim ceea ce spunem...faptele sunt mai importante.Trebuie sa demonstrezi ce spui...dar si un singur cuvant poate face mult mai multe decat ne-am inchipui :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
dar si un singur cuvant poate face mult mai multe decat ne-am inchipui

 

Sunt de acord ca si un singur cuvant poate face cat o mie de cuvinte :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu ma supar...iti respect parerea, draga mda...si cum ziceai si tu de aceea suntem aici, sa vb. deschis, sa discutam, sa facem schimb de opinii. nu sunt matura, recunosc, dar nici chiar atat de naiva. poate ma supraapreciez, insa chiar nu cred ca as putea la picioarele cuiva dupa ce mi-ar recita o poezie. in schimb, fiind o fire mai sensibila, cum bine ai remarcat, ma emotionez repede...cam atat am avut de spus.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu cred ca cea mai frumoasa declaratie de dragoste este un simplu te iubesc. Nu urlat in gura mare ci soptit astfel incat sa nu-la auda toata lumea ci numai tu si nu in mijlocul strazii ci in intimitate.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu cred ca cea mai frumoasa declaratie de dragoste este un simplu te iubesc. Nu urlat in gura mare ci soptit astfel incat sa nu-la auda toata lumea ci numai tu si nu in mijlocul strazii ci in intimitate.

 

ai auzit pe cineva urlan pe strada?!?!? sau a facut-o langa urechiusa ta si nu prea ti-a placut? ::):

"imi vine sa strig in gura mare "TEEE IUBEEESC!!!" inca nu inseamna ca gata merg pe strada cu urlatul, de la un capat al orasului la altul....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu mi-a urlat nimeni nici pe strada si nici in ureche ca ma iubeste pentru ca persoana care ma iubeste stie cum sa imi spuna asta si nu incercam sa comentez afirmatiile anterioare ci imi spuneam parerea.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×