Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

th?id=ALSTUE3D1821A76924684960EA35A698695ADFD37BDF4E0B7D0F189B30728AA17B949&w=472&h=280&rs=2&o=6&oif=webp&pid=SANGAM   

Acest grup muzical SLIPKNOT a decis ca vor purta masca pe scena si dupa relaxare, dar nu traditionale ci pe "masura" stilului muzicii metal.   Pe langa asta, bateristul a declarat ca LUMEA este foarte murdara, nici pe maini nu se spala si altele, este de parere ca are copiii in scoli si vin acasa bolnavi.   Acelas lucru vad si eu in State dar nu prea pare a fi o problema nici in magazinele alimentare, parintii dau vina pe profesorii din scoli ca e vina lor daca copilul revine bolnav acasa, iar profesorii invinovatesc parintii, care nu sint de acord dar ramane asa totul, nu ajunge la tribunal disputarea diferentelor.   Mizerie seculara pe masutele scolilor ca si pe scaune si peste tot, se da cu un suflator pe jos dar se depune pe mobile si altele praful adus pe pantofii tuturor + mizeria din WC-uri si boala e acolo.   Copiii nu sint invatati de acasa sa se spele pe maini, sa-si puna mana la gura cand tusesc sau stranuta, zboara totul din ei pe cine-i in jur, in schimb se pretinde sa le urezi SANATATE pe nemteste, Gesundheit. Eu n-am fost crescuta cu din astea, nici sa bat in lemn, sau pe gura urmat de "Doamne fereste", mai ales daca-i pe moarte cineva.   Uite unde au dus toate astea, la autodistrugere!!!   Se va canta destul la marile concerte despre asta, nu stiu daca va ajuta sau nu.

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×