Sari la conținut
Forum Roportal
Hebe

Nelamuriri legate de concurs

Postări Recomandate

Desenul de pe site-ul www.desenatori.ro, te rog

 

A, ok, acum am inteles :stars: ... credeam ca e vorba de poza de pe facebook si in cazul acesta...e corect, pe desenul meu din site a cam batut vantl si asa... trebuia sa subliniati in regulament faptul ca e vorba despre desenul din site nu de pe facebook, asta nu era deloc clar... Oare sunt eu singura care n-a inteles?! :roll: :rot: scuze de deranj! :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

...trebuia intitulat: "votari de primavara"...felicitarile mele pentru vis_in_vis!...dar cu pozitia a patra a lui Disney nu ma impac nicicum...

...deci acest concurs nu prea a avut nimic in comun cu talentul participantilor...astept concursuri serioase in care sa se puna accent pe valoare...

...asta pentru ca tot suntem,INCA, pe un site de DESENAT...

 

...poate ar trebui sa-l cunoastem mai bine pe Disney...Constantin Mardare

http://www.youtube.com/watch?v=tFQYI0vPj14...player_embedded

Editat de aliosa

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
...trebuia intitulat: "votari de primavara"...felicitarile mele pentru vis_in_vis!...dar cu pozitia a patra a lui Disney nu ma impac nicicum...

...deci acest concurs nu prea a avut nimic in comun cu talentul participantilor...astept concursuri serioase in care sa se puna accent pe valoare...

...asta pentru ca tot suntem,INCA, pe un site de DESENAT...

 

...poate ar trebui sa-l cunoastem mai bine pe Disney...Constantin Mardare

http://www.youtube.com/watch?v=tFQYI0vPj14...player_embedded

 

Aliosa, nimeni nu se astepta, si nici nu a fost intentia noastra, sa te multumim pe tine. Tu esti vesnic nemultumita. Atitudinea ta este batjocurioare fata de ceilalti utilizatori care au participat la concurs si si-au dat silinta atat sa deseneze cat si sa adune puncte.

In legatura cu concursului, a fost un concurs serios, de vreme ce si premiile sunt serioase. Nu stiu cine sau ce ti-a dat impresia ca regulile concursului se discuta. Dovada este ca locul I l-a luat o persoana cu talent. Concursul s-a concentrat pe vizite. Daca vis_in_vis are 669 de prieteni, ma bucur, dar sunt foarte sigura ca majoritatea vizitelor au venit de la ceilalti utilizatori ai site-ului, care au dat click pe desen pentru ca au vrut sa il vada.

In legatura cu Disney, il astept pe el sa ne spuna daca a fost nedreptatit sau nu.

Tu poti sa ramai neimpacata in continuare :roll:.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

;) Alioasa te inteleg concursul nu a fost corect,propul ca urmatorul concurs sa fie pe desenatori,iar castigatorii vor fi desemnati de un om in profesie.Credeti ca ve-ti putea face asa ceva?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×