Sari la conținut
Forum Roportal
DrPirvulescuIoan

Remediul naturist care m-a salvat de cancer

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Vă pot recomanda tratamentul cu care am invins cancerul, obţinut prin nanotehnologie, tolerat uşor de către organism (fără efecte secundare), din produse naturiste cu potenţial antitumoral, iradiate cu LASER prin fibră optică (laser medical neinvaziv), ce le amplifică efectele benefice. Pentru toti cei interesaţi, aştept

Editat de Cristinick
scos tel, mail.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vă pot recomanda tratamentul cu care am invins cancerul, obţinut prin nanotehnologie, tolerat uşor de către organism (fără efecte secundare), din produse naturiste cu potenţial antitumoral, iradiate cu LASER prin fibră optică (laser medical neinvaziv), ce le amplifică efectele benefice. Pentru toti cei interesaţi, aştept

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Medici, autorit

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pentru toate detaliile necesare vă rog să consultaţi site-ul: www.medicalcurs.home.ro. Pentru lămuriri vă rog să reveniţi cu un mesaj. Sunt dispus la orice discuţii pe această temă.

Editat de Cristinick
email sters.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pentru ca ati pus in fata numelui "dr",am sa va intreb cum functioneaza si ce sta la baza acestei afirmatii"am invins cancerul"?

Va rog sa raspundeti.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
.

E drept ca nu aveam aceste statistici dar nu asta cred ca era raspunsul la intrebarea mea.E drept ca medicina clasica INCEARCA sa trateze fara succes orice boala,intr-o lume mai putin educata este usor sa te impui din punct de vedere medical chiar daca rezultatele sunt catastrofale,important este sa fim mai putini si sa reuseasca sitemul medical sa aibe cat mai multi ABONATI.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×