Sari la conținut
Forum Roportal
Synthsaxual

Desenatori plecati de pe site:nume cunoscute sau necunoscute

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Eu am reusit sa o readuc pe hinata4ever_alma zilele trecute. Chiar ii promisesem unei fete mai demult ca o voi readuce pe site dar n-am mai dat de ea. In cele din urma,am gasit-o pe deviantart ,am rugat-o sa revina si m-am bucurat nespus cand am observat ca si-a facut un cont nou.

 

De asemenea..ii duc foarte mult lipsa lui elfen_lied. Dupa ce i-a fost spart contul de ,,numarul 1'' nu a mai revenit. Daca as fi reusit sa fiu in pas cu ce era pe atunci,poate si in zilele de azi mai facea desene.

 

Au fost good times,persoane de suflet,dragi mie,care au disparut...si as putea sa le enumar pe cateva:

Godeanu,elfen_lied,amuto,bea rockon, xsi,sweet onik,deaia...etc.

 

Exista momente cand te atasezi de un site... dar acest site si persoanele de pe el m-au facut sa ma schimb radical...am avut prieteni,dusmani,am ras,am plans alaturi de ei...si chiar daca exista erori si foarte multe conflicte...eu vreau sa le lutumesc celor care au creeat site-ul, acest site a avut un compact puternic asupra mea... tot ce sper e ca toti,inclusiv cei disparuti,sa se adune la un loc intr-o zi ,unde sa fim cu totii uniti.

 

 

Edit: Niciodata sa nu zici niciodata. Exista multe metode sa dai de persoane dragi daca chiar tii la ele si la ce au creat . Noi singuri moderam site-ul...noi il coloram cu desene si noi il imbogatim cu comentarii. As vrea sa existe o zi in care sa serbam site-ul. Poate adminii vad mesajul acesta :rock:

Editat de MisaPyon

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mika mai deseneaza? razana?

 

Razana am mai vazut-o :kiss:? Pe mika nu prea. :kiss:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×