Sari la conținut
Forum Roportal
orez

www.opensat.ro > cer pareri

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Parerea mea este ca e detul de reusit, design placut, simplu si pe obiect si nu este incarcat cu informatii inutile doar pt o umplutura a site-ului. Keep your good work :giverose:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Fain! Imi place esteticul, stilul curat. Dar eu zic ca e putin cam prea "curat".

 

Eu as face cateva modificari:

1. Cuvantul "Home" la versiunea in romana nu prea merge. Eu zic ca suna la fel de bine si "Acasa".

2. Cateva poze sunt cam pe langa subiect. Ca poza cu rosii la pagina de link-uri. Exista situatii si site-uri in care folosirea unor imagini fara legatura cu site-ul este chiar indicata. Dar in cazul asta eu zic ca trebuie sa te axezi mult mai mult pe poze hi-tech, care sa corespunda paginilor.

3. Sa ma leg si eu de logo: distanta dintre OPEN si SAT ar trebui sa fie putin mai mare.

...poate ar mai fi multe de zis dar mai las si pe altii sa critice.

 

In rest cum ziceam. Apreciez simplitatea si felul in care ai combinat culorile.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

simplu, curat, la obiect. O singura problema, io am monitoru in 1600*1200 si continutu sta spanurat in coltul stanga sus. Cred ca o aliniere centru ar fi fost de preferat (parerea mea).

 

P.S. m-a amuzat onlinefunDOTro. A zis ca totu e ok, dah ar trebui sa il refaci in flash, foarte tare :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Bravo bun site,mi se pare ideeal pentru firma,asa cum au zis si altii,nu e incarcat prea mult,are doar cele necesare. :stars:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Simplu si la obiect. Dragut. Putea sa fie mai "dinamic" in flash (ca sa se potriveasca cu motto-ul :yahoo:), dar merge si asa :good:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

multzam mult baieti pentru raspunsuri. deocamdata site-ul isi face treaba, asa ca nu am tragere de inima momentan pentru modificari radicale :D . Intr-adevar e cam golas lucru pe care am de gand sa-l schimb pana la sfarsitul anului. As pune un slide de poze in patratelele de culoare. ce parere aveti?

trebuie sa-l tin destul de mic in KB pt ca inca multa lume foloseste dial-up. so....

bafta si sa ne mai auzim

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

O prima impresie dupa ce am vazut site-ul, lipsa de miscare. Uite, spre exemplu, poti anima antena satelit de pe index, fara a consuma prea mult spatiu cu un GIF animat. Apoi, la categoria "Produse", e bine ca sub-lista sa se deschida aliniata la dreapta, nu tot centrata; din motive evidente, poate si cu alta culoare sau alt font. Iar la "Linkuri, adauga ceva comentarii despre legaturi, nu ne lasa sa ghicim cui apartine site-ul unde ne trimiti; a, si desigur, fa ca paginile sa se deschida intr-o new window, ca sa nu alungi vizitatorul de pe siteul tau :>

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×