Sari la conținut
Forum Roportal
niklai

Web Cam...!

Postări Recomandate

nu prea imi place nici mie cum trebuie instalate web camurile!!!

si eu am o problema cu web-ul ,dar e tare ciudata...zic eu :dance4: plz daca cineva stie ce si cum sa fac sa ma indrume(sunt incepator)La mine pe skype si pe messinger ma vad cu unii prieteni,dar cu un prieten nu ma vad...de ce?cu aceeiasi nu ma vad nici pe mess nici pe skype,iar pe el la randul lui il vede altzi prieteni...deci...suntem vazutzi amandoi de altzii si vedem si noi la randul nostru pe altii numai intre noi doi nu ne vedem.CAre ar putea fi cauza?E ciudat nu?

Pl heeeeeeeeeeeeeepl :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
si eu am o problema cu web-ul ,dar e tare ciudata...zic eu :dance4: plz daca cineva stie ce si cum sa fac sa ma indrume(sunt incepator)La mine pe skype si pe messinger ma vad cu unii prieteni,dar cu un prieten nu ma vad...de ce?cu aceeiasi nu ma vad nici pe mess nici pe skype,iar pe el la randul lui il vede altzi prieteni...deci...suntem vazutzi amandoi de altzii si vedem si noi la randul nostru pe altii numai intre noi doi nu ne vedem.CAre ar putea fi cauza?E ciudat nu?

Pl heeeeeeeeeeeeeepl :cheer:

 

O posibila explicatie :

 

Verifica versiunea de software - unul din voi are o versiune mai veche care e incompatibila cu a celuilalt ....

Editat de Nisipeanu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×