Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Mie unu imi place sa umblu cu multe creioane :goalie: ,de fapt am nevoie de multe creioane :roll: :roll:

E nashpa. Am nevoie de mai multe atunci.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Din moment ce sintem incarnati, ....sintem incarnati.

Ceea ce spune religia crestina, ca nu exista decit o incarnare, o viata pe Pamint, este o modalitate de a forta karma colectiva de a accelera evolutia. Asemanator cu ce fac si spun indienii, in conceptul sfirsitului generatiilor.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ce sa spun nus stiu cate reincarnari sunt dar daca crezi in supranatural si in reincarnari poate m,a vei crede ca eu sun t la a 7 a reincdarnare si in viata anterioara am fost vampir ... viata asta voi muri tanar poate acum (19 ani) sau poate la 31 de ani nu stiu sigur dar stiu ca nu apuc 32 de ani

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
. Acum 2 ani, intr-o zi parintii mei au fost sa curete mormintele bunicilior mei s-au intalnit cu o femeie, cu care practic eu nu m-am intalnit niciodata si le-a facut niste calcule pt toti 3 (parintii mei si cu mine) legate de data de nastere a fiecaruia dintre noi pentru stabilirea unor presupuse calitati respectiv defecte. Si zicea ca exista 15 reincarnari si ca noi toti 3 suntem in reincarnarea a 13-a acest lucru insemnand un grad de superioritate, dupa zisele ei. Ce-i drept unele din calitatile mele sunt: Voi ce credeti?

Eu cred ca tu esti la prima. :soc:

 

Poate parintii tai or fi avut de ispasit ceva din primele doua si...........

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×