Sari la conținut
Forum Roportal
Abc0xyz

Crestere in inaltime. Marturii

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

pe urma :blink:

 

 

n-am mai crescut decat in ochii a catorva persoane :blink: ca tot mica sint de statura fara niste pantofi cu tocuri ... ca extention in cazuri speciale cand chiar trebuie sa fiu vazuta!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mersi tuturor pentru raspunsuri, in special tie FNF - mi-ai dat increderea de care aveam nevoie! La mine s-a intamplat ceva destul de ciudat, adica intre 18-19 ani n-am mai crescut decat 2 cm, da' in schimb mi-a crescut laba piciorului (mi-au ramas pantofii mici). Asta m-ar face sa cred ca cresterea nu s-a incheiat la mine. Mai e vreun baiat in situatia asta?

Editat de Abc0xyz

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mersi tuturor pentru raspunsuri, in special tie FNF - mi-ai dat increderea de care aveam nevoie! La mine s-a intamplat ceva destul de ciudat, adica intre 18-19 ani n-am mai crescut decat 2 cm, da' in schimb mi-a crescut laba piciorului (mi-au ramas pantofii mici). Asta m-ar face sa cred ca cresterea nu s-a incheiat la mine. Mai e vreun baiat in situatia asta?

Nu-ti face griji. Sunt sigur ca vei gasi o buca pe marimea ta chiar daca nu mai cresti. Ce inaltime zici ca ai acum?

 

 

Incearca si astea de mai sus. Cica merg merg,mi-a confirmat un prieten,dar el are 16 ani si cica a crescut 4 cm.

Nu e obligatoriu sa le faci si dimineata,doar seara!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu-ti face griji. Sunt sigur ca vei gasi o buca pe marimea ta chiar daca nu mai cresti. Ce inaltime zici ca ai acum?

 

Incearca si astea de mai sus. Cica merg merg,mi-a confirmat un prieten,dar el are 16 ani si cica a crescut 4 cm.

Nu e obligatoriu sa le faci si dimineata,doar seara!

Mersi pentru exercitii. Eu am 1,73 m. Da' tu cat ai?

Editat de Cristinick
scos clip

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×