Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

ştiu ca sunt multe turcule in romania. şi am vazut ca noi putem sa fiem aşa de fratele in timpul scurta... imi pare rau pt romana aşa de rau dar scriti ce voi gandati despre turcule... va rog.. :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
stii cine a fost Vlad Tepes ??

 

sigur ca da... dar eu nu vreau sa vorbesc idiots pe care din istorica... :roll:... eu zic toate lumea poate sa fie liniştite... eu zic toate lumea tre' sa fie liniştite... nu mai fight club. :close:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ce treaba are rasismu turcule ?? eu te-am intrebat daca stii cine e, nu am zis nimic altceva, asa ca abtine-te.

 

okay atunci... eu te raspuns... da eu stiu cine e vlad tepes... şi am respect pt el...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ştiu ca sunt multe turcule in romania. şi am vazut ca noi putem sa fiem aşa de fratele in timpul scurta... imi pare rau pt romana aşa de rau dar scriti ce voi gandati despre turcule... va rog.. :roll:

 

Turcule daca vrea tu sa vezi ce gandeste oameni aici despre turcu de peste tot nu numai din Romania dau eu la tine niste topicuri iar tu citeste si afla...pe scurt...nu bine.

Poarta romanu pica pe otoman si poarta dispret pe musulman.Zice ca turcu e mizerabil,lenes,bandit si oropseste pe kadine.

 

Insanlar burada T

Editat de Nahreen

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×