Sari la conținut
Forum Roportal
Abbie M.

Vocea care mi-a facut sufletul sa vibreze!

Postări Recomandate

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Amy Lynn Hartzler (solista) din trupa Evanescene.

 

 

Am ascultat melodia de multe ori dat si acum mi se face pielea "de gaina" cand o ascult! biggrin2.gif

Editat de malaiemil14
  • Like 1
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Toto Cutugno è malato? Ecco la verità e come sta

https://retetesivedete.ro/ultima-ora-toto-cutugno-a-fost-internat-de-urgenta-are-cancer-totul-s-a-anulat.html

Mi s-a oprit respiratia pentru o secunda cand am citit stirea despre el, nu cred ca aud bine inca ... nu pot sa plang, ar fi mai bine dar cateodata de la prea mare surpriza, nu reusesc nici sa plang.   Asa a fost si cand sora mea a murit.   Sper sa revina Italianul la viata cat de repede.

Toto Cotugno, il triste annuncio: "Non riesce più a stare in piedi" = Nu mai reuseste sa stea in picioare ...

 

 

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

https://spynews.ro/monden/showbiz-international/cele-mai-recente-imagini-cu-toto-cutugno-artistul-care-implineste-79-de-ani-are-grave-probleme-de-sanatate-283319.html

Cele mai recente imagini cu Toto Cutugno. Artistul care împlinește 79 de ani are grave probleme de sănătateCele mai recente imagini cu Toto Cutugno. Artistul care împlinește 79 de ani are grave probleme de sănătate

Ma bucura ca aud de el ceva, orice stire e binevenit care anunta ca este mai bine si se recupereaza.   Nu stiu cand au fost facute aceste poze dar nu-si arata varsta, la fel nu stiu daca sint efectele vinului italian sau al pastelor.      La Multi Ani cu sanatate!!!   

Nu numai vocea face sa vibreze sufletul femeilor dar si motorul masinii cand il avem pe Toto in prim plan pe ecrane!!!   Si exteriorul conteaza in stiinta asta foarte mult si nu se poate trece cu vederea nici privirea asta care trece si prin muschii inimii cu usurinta si mai ajuta si faptul ca le spune lucrurilor pe nume!!!   Italiana nu este greu de inteles ... iar in cazul asta, nici de dictionar nu-i nevoie.    

Editat de The Unknown

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×