Sari la conținut
Forum Roportal
Leprecon

Ma gandesc prea mult la viitoarea sotie... ce sa fac ?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Ma gandesc prea mult la viitoarea sotie... ce sa fac ?

 

O sa-ti treaca cu timpul :friends: si poate in cateva luni ai sa te intrebi "cine naiba e individa asta?"

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am si eu un barbat care insurat cu mine :friends: si cu care ma lupt noaptea pt spatiu vital in pat... si nu am zis "toti barbatii", am spus poate iar femeilor li se poate intampla acelasi lucru (adica sa se trezeasca intr-o dimineata si sa-si puna intrebarea aceea) :hi:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am si eu un barbat care insurat cu mine :P si cu care ma lupt noaptea pt spatiu vital in pat...

 

Incercati si voi diverse aranjamente :friends: menite sa optimizeze coabitarea pe teritoriul patului :hi:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Te-ai, te-ai! Am vazut de acum cateva zile :good:

 

On: Ma gandesc prea mult la un telefon personalizat. Ce sa fac? Sa cred in Mos Craciun? :cheer:

Daca imi pun barba si ma imbrac in alb si rosu nu-i suficient, mai trebuie si mobilul ? :P :jester: :jester: :good:

 

Gizas.

Barbatii sunt infantili.

 

Cu un astfel de comportament, o sa deschizi in curand un topic 'Ma gandesc prea mult la fosta viitoare sotie :good:'

 

Neah, mai degraba va incepe sa se gandeasca la ceilalti soti ai sotiei sale care se gandesc la ea alaturi de el :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Gizas.

Barbatii sunt infantili.

 

Cu un astfel de comportament, o sa deschizi in curand un topic 'Ma gandesc prea mult la fosta viitoare sotie :o:'

 

te rog nu generaliza.....

 

 

fiecare are momentele lui...

 

hesus...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×