Sari la conținut
Forum Roportal
Darianna

Intalnire Roportal - octombrie 2009

  

40 membri au votat

  1. 1. Votati data:

    • 26 septembrie
      1
    • 3 octombrie
      15
    • 10 octombrie
      7
    • 17 octombrie
      17


Postări Recomandate

Incerc sa dau o mana de ajutor!

 

Va rog sa votati data care va convine pentru intalnirea de anul acesta.

 

Pentru cei care nu stiu:

- inca din 2006 s-a creat un fel de traditie. La inceputul lunii octombrie, membrii roportal isi dau intalnire in Bucuresti. NU se accepta alt oras nici macar ca sugestie, deoarece de-a lungul anilor s-au tot purtat discutiile acestea si s-a ajuns la concluzia ca este orasul care a dat cei mai multi membri ropo si ar fi culmea sa aducem 20 de membri bucuresteni in Constanta (sa zicem! e doar un exemplu, aviz celor care sar cu gura fara sa citeasca tot sau fara sa gandeasca inainte), un oras din care ne tragem 2-3 useri.

 

Asadar, intalnirea se tine in Bucuresti, punct. Nu pot veni cu propuneri de locatii, din simplul motiv ca nu cunosc Bucurestiul. Nu as putea veni decat cu propunerea locatiilor din anii trecuti: Roma, pizzeria propusa de Puiu in 2007 sau restaurantul de anul trecut. Ar mai fi City Grill; asta s-a propus si anul trecut, parca.

Deci vin cu o rugaminte la cei care stau in Bucuresti - propuneti locatii! Daca se poate cat mai accesibile din toate punctele de vedere: ca pret (avand in vedere ca cei din provincie vor manca), ca spatiu (sa incapa cat mai multi si eventual daca se poate rezerva NUMAI pentru grupul roportal) si sa se ajunga cat mai usor din toate colturile Bucurestiului si in special de la gara si autogara (aici se va tine cont de faptul ca cei din provincie nu cunosc orasul; e suficient ca vin cateva ore pe drum, ca sa mai orbecaie alte cateva ore in cautarea locatiei. In anii trecuti mai aduna Puiu useri de pe la gara, anul asta ciuciu. Dar sunt sigura ca vor fi alti bucuresteni suficient de draguti, incat sa mai adune ametiti de la gara :o: )

 

Iar acum vin cu o rugaminte la TOTI cei care vor participa la aceasta intalnire si care vor vota in acest chestionar: topicul acesta il pastram STRICT pentru propuneri, asadar va rog sa va limitati la asta. Pentru discutii pe marginea intalnirii folositi topicul "New october". Asta nu inseamna ca acolo se accepta offtopicul. Orice discutie ce nu are legatura cu intalnirea (aceasta sau cele trecute) va fi stearsa fara avertisment, iar user-ul sanctionat. Multumesc!

 

Vorba multa, saracia omului! Votati data si propuneti locatia!

 

LE: am adaugat in chestionar si 26 septembrie pentru a avea mai multe optiuni. Se stie ca in 2007 intalnirea s-a tinut la sfarsitul lui septembrie si nu am dus lipsa de useri. :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Data se va alege pana la sfarsitul acestei saptamani. Eu cred ca e suficient. Intre timp propuneti si locatii. Va rog!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

locatii:

1. city grill - doar in cazul in care nu se aduna mai mult de 30 de persoane

2. locatia de anu trecut

3. Arcade - pe lipscani - se poate aduce si mancare

4. edgar`s pub - pe str edgar quinet - zona universitate

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca se va stabili pentru 3 octombrie, s-ar putea sa nu ajungem pentru ca avem o alta aniversare si nu vom fi in Bucuresti mai mult ca sigur. Amatori suntem, dar ramane de vazut ce se stabileste cu privire la data.

 

locatii:

........

3. Arcade - pe lipscani - se poate aduce si mancare

.......

Ar fi tentant sa inercam ceva nou :think:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sunt de acord sa incercam ceva nou ,flori de camp ,dar va ocupati voi ,cei din Bucursti..eu vin oriunde

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Arcade ... au preturi de criza , sau ne belesc la intrare ?

 

aaa ... si in ce data ?

Editat de Ravl

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

O alegere care ma scapa de probleme

 

:cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×