Sari la conținut
Forum Roportal
Fall3n Ang3l

American cars ...

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

O să modifice numele cât de curând. Comunitatea Cherokee a cerut renunțarea la folosirea numelui lor în industria auto.

Da' eu cred că e o prostie. Mie mi-ar plăcea să fie o mașină cu numele satului meu pe ea.

De exemplu: Dacia Măciuca sau Sandero Mierleștii de Sus.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pana se reclama masinile fabricate sub acest nume, nu pot sa presupun ce va fi in viitor!!!   Precis n-o sa fie nici vandute langa aceste Jeep-uri, iar cele existente vor ramane asa pana mai exista 1 din ele.    Asta nu inseamna ca se distruge tot ce s-a fabricat pan-acum cu acest nume!!!     

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

A car floating in Hurricane Ian's floodwaters in Orlando.

"Insurance companies are still tallying the number of vehicles destroyed by Hurricane Ian.  But already, those cars are showing up in the marketplace. Buyer beware, scammers take elaborate measures to keep you unaware you may be buying a car that was underwater."

*Au mai fost si dupa alte Uragane revandute masinile scumpe pescuite din "saramura".   Le aduce in Arizona noaptea sa nu vada lumea ca aici e cald si uscat aerul, nu ruginesc masinile niciodata ca in locurile cu umiditate ridicata sau cele de langa ape mari.     Sint angajati oameni sa le curete in locuri nevazute de public, se dichisesc dar tot miroase si daca se mai uita bine se pot zari urme de apa, dar nu toata lumea este atent.   Problema apare cand se ajunge la Asigurare ca ei vor sa stie daca nu afost furat masina si afla adresa ... E marea pacaleala, vor sa-i pacaleasca pe cei mai naivi dar in Mexico nu se poate importa marfa.* 

htps://www.yahoo.com/news/damaged-cars-hurricane-ian-enter-014221043.html

 

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×