Sari la conținut
Forum Roportal
anamarialarisa

Despre caini

Caini  

16 membri au votat

  1. 1. Cat de mult va plac cainii?

    • 20%
      0
    • 50%
      1
    • 100%
      15
  2. 2. Ce alte animale va plac?

    • Pisicile
      9
    • Hamsterii
      4
    • Iepurii
      10
    • Serpii
      3
    • Broastele testoase
      7
    • Ursii koala
      6
    • Ursii panda
      6
    • Tigrii
      4
    • Dinozaurii
      3
    • Leoparzii
      3
    • Gheparzii
      3
  3. 3. Ce rase aveti?

    • Husky
      1
    • Mops
      2
    • Bichon
      0
    • Chow-Chow
      0
    • Pincher Pitic
      0
    • Alte rase
      13


Postări Recomandate

bistroaie te deranjaza mai mult opinia mea care nu concorda cu a ta referitor la patrupede sau efectiv esti aparatorul gramaticii romanesti si regulilor ei inutile referitoare la cratima (singurul fan al gramaticii romane care avea carisma a murit saracul, tu esti cel mult un epigon)

 

daca ai decis sa ai grija de un caine asta include cred si sa iti pese unde isi face nevoile cand il scoti la plimbare

 

Miau77miorlau, dacă vreodată ai defecat

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Hai sa nu ne batem acum in animale si gramatica.

 

Ce a povestit mau este proasta crestere a stapanului in primul rand. Macar animalului nu-i poti reprosa ignoranta stapanului.

 

 

Hai sa fiu si on-topic: am avut un catel, a murit. De atunci nu mi-am luat altceva. Prefer animalele libere, in mediul lor.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
comparatia este sugestiva bistroaie ... superba ... poetica aproape ... insa total subiectiva si nerealista

 

apreciez insa raspunsul neagresiv asa cum au tentinta unii "iubitori de animale"

 

felicitari celor 5 patrupede pentru asa stapan educat, ceea ce le urez si cainilor din zona mea

 

PS - diacriticele sunt bomboana de pe coliva patronata de cea mai comunista si redundanta instutie: academia romana

 

C

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu o sa pot spune niciodata ca iubesc animalele 100% atata timp cat la pranz mananc friptura si consider ipocriti pe cei care se declara mari iubitori de animale si in acelasi timp gatesc la cina creier pane.

Si spun asta pentru ca prietena mea vine dintr-o tara in care daca vrei sa mergi cei de la ambasada iti recomanda calduros daca ai caine de companie sa ai grija mare de el si sa nu frecventezi anumite restaurante unde acesta este apreciat la adevarata lui valoare ... dezosat.

 

Na că m-ai făcut să r

Editat de bistro

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×