Sari la conținut
Forum Roportal
Dunedain

Loc de dat cu capul

Postări Recomandate

de-asta ai atins o venerabila varsta.. te-ai adaptat, felicitari! Sa nu te sinucizi, ramane omenirea fara eroi. :D

Edit: tocmai i-ai raspuns :) .. ţacă :dance4:

Editat de Dulcica

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pai uite cu sta treaba! eu nu sunt in primul rand "fiecare user"daca nu ai observat inca asta :dance4: .In al doilea rand mi se pare mai de 2 bani ca tastand de pe un calculator pe care pariez ca nici macar OS-ul nu e cumparat,si care ca la orice roman geme de filme si de muzica downloadate de pe net(ma indoiesc ca "melodiile care te incanta in fiecare zi" si care sunt un playlist al winamp-ului tau au fost cumparate :D ),sa atragi atentia "nu incurajam aici pirateria,asta e ceva ilegal"Intodeauna tacerea prinde mai bine imaginii publice decat ipocrizia,mai ales cand aceasta este strigatoare la cer..De ce nu te ocupi tu mai bine de numele ala al lui Paler care lipsete de pe site-ul tau plin de cuvinte intelepte,"de la lume adunate si-napoi la lume date."?

inteleg ca nici tie nu ti-au picat bine comentariile mele in ceea ce te priveste.Nici cele de acum nici cele de dinainte.Dar inainte de a apela la regulile forumului..apeleaza la tegulile bunului simt.Demonstreaza-mi ca am ceea ce sa respect aici,si apoi cere-mi sa respect reguli.Sa respect "moderatori"

care isi pun citate pe propiul site fara sa aiba bunul simt macar sa se intereseze cui ii apartin?tu te auzi..."domnule conte"? :) daca tot ai accese de autoritate,si de inchidere..de ce nu incepi cu al tau site?:)sau macar sa-l.."renovezi".Poate nu v-ar strica putina epurare si acolo sus.Uite alta tema la care domnii administratori s-ar putea gandi.

P.S. :si apropo..nu uita nici de Seicaru si nici de Paunescu...desi sa-l pui pe Paler pe aceasi pagina cu Seicaru...chestie de gust!

 

 

Ok. Hai sa lamurim un lucru . Aici vorbim STRICT de www.roportal.ro , nicidecum de website-ul meu personal sau despre piesele pe care le ascult eu in winamp. Desi nu cred ca esti persoana careia ar trebui sa ii dau explicatii , nu ar fi stricat sa citesti mai atent rubrica IN CUVINTE. Ai fi vazut ca exista acolo un link intitulat "CREDITE" (scris BOLD) in care sunt precizate numele autorilor acelor texte (inclusiv Paler si Paunescu) . Tocmai pentru ca lumea sa nu isi inchipuie ca eu sunt "marele inteligent". Pentru ca nu sunt.

Iar daca tu consideri ca nu ai ce respecta aici (wow! ) atunci ar fi cazul sa iti faci bagajele si sa pleci . Nu trebuie sa respecti "moderatori" . Trebuie sa respecti toti userii acestui forum, pentru ca daca tu nu ai fi starnit certuri fara rost si ei te-ar fi respectat pe tine. Nu am inteles niciodata de ce , pentru multi romani, democratia post decembrista este egala cu nerespectarea regulilor. Cred ca Bogdan, atunci cand a creat forumul asta, nu a facut regulile forumului doar pentru el , ci pentru toti userii de pe forum.

 

Propun banarea definitiva a userului Dunedain.

 

PS :

Si pentru ca aceasta cearta inutila intre membri sa se domoleasca, am sa inchid chiar eu acest topic, cel putin temporar.

Editat de Catalin_Pop

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×