Sari la conținut
Forum Roportal
RHS

Site personal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Imi place ca e simplu si placut ochiului.Nu ai reclame pe el si imi place asta.Imi place pozitia logoului, puteai foarte bine sa-l pui si sus dar asa arata mai bine.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
E foarte plăcut la ochi.

Textul pe prima pagină e totuşi cam

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pai,asa ceva nu am mai vazut,oare sa cred ca ce ai tu in portofoliu pe un site subdomeniu sa fie al tau,ca nu am link sa vad nimic....hm ciudat....iar de informatii ce sa mai zic,am vazut portofoliu si de abia acolo mi-am dat seama ca e vb si de webdesign :doh: la mijloc,aici am ras...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pai,asa ceva nu am mai vazut,oare sa cred ca ce ai tu in portofoliu pe un site subdomeniu sa fie al tau,ca nu am link sa vad nimic....hm ciudat....iar de informatii ce sa mai zic,am vazut portofoliu si de abia acolo mi-am dat seama ca e vb si de webdesign :doh: la mijloc,aici am ras...

 

Prietene, esti prea ironic. Da, site-urile de la portofoliu sunt toate create de mine inclusiv site-ul www.webnetwork.co.nr

Nu am pus link-ui din anumite motive dar daca vrei sa vezi site-urile create de mine mai jos o sa iti las o lista:

www.rhsystem.co.cc

www.diador.co.nr

www.traducator-autorizat.co.nr

www.casedinlemn.net

www.freepda.co.nr - NU ESTE in portofoliu

www.sertin.ath.cx - NU ESTE ONLINE pentru ca e pe serverul de acasa care momentan e oprit.

 

Si apropo... am vazut ca ii critici prea mult pe prea multi, tu esti cel care a inventat web designul, ca imi tot uit?! Cei de aici de pe forum au nevoie de mai multe sfaturi decat critici si daca tot vi cu critici, vino cu ceva bun care sa ajute la rezolvarea problemelor respective sau orice altceva dar sa ajute la ceva.

Editat de RHS

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Vreau sa ii anunt pe cei care o sa mai posteze la acest topic sa intre pe adresa www.mediaest.net. Site-ul webnetwork.co.nr nu mai contine aceleasi fisiere. Va multumesc.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×