Sari la conținut
Forum Roportal
K0ntr0VerSy

Nefericitii de astazi - foaia zilnica de observatie a azilului Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Nu de Dune ma iau, de tine ma iau.

 

Cel putin nu ma prevalez de pretexte puerile si mici prefacatorii.

Ba cum ca scriu cu 'k' si te deranjeaza pe tine, care scrii nearticulat.

Ba cum ca nu am comportament de moderator si imi permit sa fiu eu insumi din orice postura, drept pentru care tu trebuie sa renunti la moderare. Te-am mai intrebat: de ce nu ai renuntat instantaneu, cand am venit?

Ba ca aici ma auto-preaslavesc, desi ironiile erau altele. Ba chiar autoironii.

 

Si daca tot suntem la Bla Bla Bla - nu te-am auzit sa infierezi cand mi s-a inchis topicul personal (erai moderator or something), in schimb e un abuz ca am inchis eu 3 chaturi.

 

Dismissed.

 

scrisul cu k aduce a mirc si faptul ca ma deranja si am spus-o nu vad care-i problema

nearticularea mea e o modalitate de a exprima oralitatea in scris

n-am auzit sa fi deranjat pe cineva pana acum ca o corectam

dar pt ca te deranjeaza doar pe tine numa` de-a dracu n-o fac

comportamentul tau e ok si faptul ca te-am contestat atunci am facut-o in niste conditii si stii bine care erau

si voi continua sa-ti scot ochii tie in mod special pentru ca am pretentii de la tine mai mari decat din partea altcuiva pe forumu asta !

si da am renuntat si din cauza ta, nu ca ai ajuns tu politai. nu e un repros si nici macar un regret

nu stiu de topicul tau inchis poate nu eram pe faza dar e aiurea sa reprosezi ca n-am contestat ceva acu o suta de ani din umila-mi pozitiie de moderator pe aria de filme si de mancare

 

dupa ce citesti sterge postul, da warn pt offtopic si muta topicu la bla bla sa moara singur

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Kontro, fa-ti singur raport si inchide topicul!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Tu singur ai admis ca la incidentul cu 'telectuala J0 ai agreat tot ce i-am reprosat doar pentru ca situatia iti convenea.

 

Deci, la caracterul tau, nu ma mira fraternizarea cu orice fecale.

In cazul tau, nu e fraternizare.

E identificare.

 

esti 2 natarau :)

 

nici macar nu e vorba de "fraternizare" aici, dar nu ai cum sa pricepi tu asa ceva.

Boule.

 

 

Kontro, fa-ti singur raport si inchide topicul!

 

da, "contro" si "fa-ti singur" sunt echivalente :huh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
scrisul cu k aduce a mirc si faptul ca ma deranja si am spus-o nu vad care-i problema

nearticularea mea e o modalitate de a exprima oralitatea in scris

n-am auzit sa fi deranjat pe cineva pana acum ca o corectam

Doar nu crezi ca iti cumpar 'argumentele' astea jalnice?

Adica tu ai voie la 'procedee literare' - eu nu.

Cand o sa mircuiesc eu, sa imi dai un PM. Prin intermediul lui Dunedain, evident.

Insa tu, pentru ca nu ti-a convenit intrarea mea in Politie, ai inceput sa te agati si sa imi ceri sanctionarea pentru asa-zisa mircuire.

Asta in conditiile in care nu o fac. A, ca mai am momente cand ma hiperbolizez cu denumiri de genul kurva sau bukatarie - asta numesti tu 'argument'?

Jalnic.

scrisul cu k aduce a mirc si faptul ca ma deranja si am spus-o nu vad care-i problema

comportamentul tau e ok si faptul ca te-am contestat atunci am facut-o in niste conditii si stii bine care erau

si voi continua sa-ti scot ochii tie in mod special pentru ca am pretentii de la tine mai mari decat din partea altcuiva pe forumu asta !

Daca ai pretentii la mine, eu nu mai am la tine.

Pentru ca te-ai comportat copilareste.

Credeai ca daca scrie pe mine Politia Roportal o sa devin umil si sa ma comport altfel decat am facut-o ca user?

Daca da - o consider un afront.

Daca nu - de ce nu ai plecat in momentul in care am devenit Politist? Doar STIAI ca o sa ii zic prostului prost.

si da am renuntat si din cauza ta, nu ca ai ajuns tu politai.

QED.

nu stiu de topicul tau inchis poate nu eram pe faza

Erai moderator. Activ.

Prefacuto.

dar e aiurea sa reprosezi ca n-am contestat ceva acu o suta de ani din umila-mi pozitiie de moderator pe aria de filme si de mancare

Nu stiam ca e vreun termen de prescriere a 'faptelor'.

Sigur, insa acum poti sa contesti, din ne-umila pozitie de user?

 

Sa nu cumva sa fiu eKivoc: faptul ca Dunedain a fost interzis pe forum iar eu am devenit Politist, te-a revoltat.

Si uite asa, ai ajuns sa te pretezi la demagogii.

dupa ce citesti sterge postul, da warn pt offtopic si muta topicu la bla bla sa moara singur

Cerceteaza ce warnuri si suspenduri am dat.

Pe urma sa vorbesti.

 

Ma rog, nu cu mine, pentru ca eu te-am dat disparuta.

Disparuta in balariile forumistice.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×