Sari la conținut
Forum Roportal
andreeagogo

Primiti-ma intre voi si sfatuiti-ma. Sunt cu moralul la pamant.

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Hristos a inviat !! , in primul rand. Multumesc mult de raspunsuri. Datorita voua am aflat mult mai multe despre acest virus pe care mi-am pus in cap sa l nimicesc :o: . Daca mai sunt persoane in replicare virala sau au fost in replicare virala, le-as ruga sa-mi scrie experienta lor.

Saptamana viitoare sau cel mult peste 2 saptamani ma duc sa-mi fac si viremia.

As vrea sa intreb dc fibrotestul este echivalent punctiei pt dosar, sau mai bine zis daca se ia in considerare in locul punctiei????

De fumat m-am lasat de 2 saptamani si 2 zile :D , sper sa ma tine toata viata.

aaaaaaaaa, si am uitat sa va anunt ca matusa mea care este medic de familie, deci, nu intr-un spital, a aflat acum 2 zile, ca este purtatoare HVC....Oare cati or mai fi Doamne????

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Hristos a inviat !! , in primul rand. Multumesc mult de raspunsuri. Datorita voua am aflat mult mai multe despre acest virus pe care mi-am pus in cap sa l nimicesc :fish: . Daca mai sunt persoane in replicare virala sau au fost in replicare virala, le-as ruga sa-mi scrie experienta lor.

Saptamana viitoare sau cel mult peste 2 saptamani ma duc sa-mi fac si viremia.

As vrea sa intreb dc fibrotestul este echivalent punctiei pt dosar, sau mai bine zis daca se ia in considerare in locul punctiei????

De fumat m-am lasat de 2 saptamani si 2 zile 8) , sper sa ma tine toata viata.

aaaaaaaaa, si am uitat sa va anunt ca matusa mea care este medic de familie, deci, nu intr-un spital, a aflat acum 2 zile, ca este purtatoare HVC....Oare cati or mai fi Doamne????

Multi, f multi....lucrez intr o colectivitate numeroasa...de cand am aflat eu de virusul b ( acum aprox 1 an) la insistentele si sfatul meu multi si au fact aceste teste...rezultatul ...?...inca 4 colegi de suferinta ..necazul este ca nu toti constientizeaza pericolul si nu si iau un min de masuri de prevedere...

In alta ordine de idei..fara viremie si punctie/fibromax/scan/test nu stii mai nimic...decat ca esti fericita posesoare de virus b ...din ce stiu eu , mai nou la dosar se poate depune si fibromaxul...

de tigari m am lasat si eu cand am aflat de hep b...am aproape un an si n as spune ca am murit de dorul tigarilor...daca exista ambitie nu se poate sa nu reusesti sa te lasi de ele!

 

Multi, f multi....lucrez intr o colectivitate numeroasa...de cand am aflat eu de virusul b ( acum aprox 1 an) la insistentele si sfatul meu multi si au fact aceste teste...rezultatul ...?...inca 4 colegi de suferinta ..necazul este ca nu toti constientizeaza pericolul si nu si iau un min de masuri de prevedere...

In alta ordine de idei..fara viremie si punctie/fibromax/scan/test nu stii mai nimic...decat ca esti fericita posesoare de virus b ...din ce stiu eu , mai nou la dosar se poate depune si fibromaxul...

de tigari m am lasat si eu cand am aflat de hep b...am aproape un an si n as spune ca am murit de dorul tigarilor...daca exista ambitie nu se poate sa nu reusesti sa te lasi de ele!

ADEVARAT A INVIAT!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×