Sari la conținut
Forum Roportal
gargbird

Topic pentru barbati ...si pentru femei

Postări Recomandate

e joi ? :P si mie de ce mi s-a spus ca e marti ...si telefonul tot marti zice ca e...sa intreb un prieten?

La mine e joi.

Mucles!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

auzi...bre,vezi..tine-ti mucles-ul acasa ca eu sunt nevricoasa ..iar cuvintele care nu le inteleg ...imi provoaca orticarie si ...nu as vrea sa scarpin alta persoana :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
auzi...bre,vezi..tine-ti mucles-ul acasa ca eu sunt nevricoasa ..iar cuvintele care nu le inteleg ...imi provoaca orticarie si ...nu as vrea sa scarpin alta persoana :P

 

Mucles este un cuvant frumos daca stii cum sa-l spui.

I-am explicat si lui s.s.s., da' azi sunt generos.

Deci: gura in pozitia stranutului, inspiri pe nas si strangi puternic din fese. Spui cuvantul brusc, il scoti din muschii abdominali.

Ia incearca, merge?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mucles este un cuvant frumos daca stii cum sa-l spui.

I-am explicat si lui s.s.s., da' azi sunt generos.

Deci: gura in pozitia stranutului, inspiri pe nas si strangi puternic din fese. Spui cuvantul brusc, il scoti din muschii abdominali.

Ia incearca, merge?

 

esti mai bun ca prozacul luat dupe masa :P

 

nu pot incerca ... ma tavalesc pe jos de ras :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ce-i prozacul? Un soi de bere?

 

La vara imi deschid sala de mucles. Daca vrei, poti sa te inscrii. Poti sa aduci pe cineva cu tine sa te stranga de fese. Daca nu ai pe cine, te strang io, da' costa in plus.

 

un soi de bere pentru astronauti :P

 

incerc sa-mi imaginez....da' ...ma intreb ...ce faci daca nu le poti cuprinde singur...ai si vreun ajutor ...unul de la flamingo sau ciupadelele aia ...ar fi indicat :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
esti mai bun ca prozacul luat dupe masa :P

 

nu pot incerca ... ma tavalesc pe jos de ras :P

 

Ce-i prozacul? Un soi de bere?

 

La vara imi deschid sala de mucles. Daca vrei, poti sa te inscrii. Poti sa aduci pe cineva cu tine sa te stranga de fese. Daca nu ai pe cine, te strang io, da' costa in plus.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
un soi de bere pentru astronauti :D

 

incerc sa-mi imaginez....da' ...ma intreb ...ce faci daca nu le poti cuprinde singur...ai si vreun ajutor ...unul de la flamingo sau ciupadelele aia ...ar fi indicat :P

 

Am bratele lungi. Adesea sunt confundat cu un urangutan. Treaba ta e sa dai banu' treaba mea e sa te invat mucles.

 

Azi a batut vantul, dar a fost soare. :P

Fasole, a?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Doctore, eu sunt fata de la vremea, nu de la bucataria lui Anton-Roman. :P

 

Si tu chiar iti inchipui ca exista vreun barbat pe lumea asta pe care sa-l intereseze vremea? :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×