Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Pe scurt vreau sa zic ca am 22 de ani , sunt virgin si nu am avut nici o prietena pana acum. Ca o paranteza ...nu sunt ciung nam ochii incrucisati si nici vreo alta problema de genul..sunt perfect normal.Alte detalii nu mai dau; astept pareri.

 

Si "psihiceste" cum esti?

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si "psihiceste" cum esti?

 

Pai "psihiceste"...depinde.In principiu incerc sa nu ma gandesc la treaba asta si sa ignor problemele.Dar cand sunt prea multe probleme , ma aleg cu o stare naspa de tot.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pai "psihiceste"...depinde.In principiu incerc sa nu ma gandesc la treaba asta si sa ignor problemele.Dar cand sunt prea multe probleme , ma aleg cu o stare naspa de tot.

 

Cand stai singur e cel mai rau, ca-ti revin toate gandurile naspa...

Esti pretentios de felul tau? Perfectionist?

Sau tinzi sa dispretuiesti valorile materiale si te axezi mai mult pe spiritual?

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cand stai singur e cel mai rau, ca-ti revin toate gandurile naspa...

Esti pretentios de felul tau? Perfectionist?

Sau tinzi sa dispretuiesti valorile materiale si te axezi mai mult pe spiritual?

 

Nu sunt nici pretentios nici perfectionist si dispretuiesc valorile materiale si multe alte chestii.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Hmmm...m-am gandit ca esti perfectionist ptr ca io cre' ca esti un tip mai inteligent si vrei ceva mai bun decat majoritatea. Mult mai e dezbatuta azi "problema" asta. De parca faptu' ca nu ti-ai introdus-o (in cazul baietilor) sau nu ti l-ai perforat (la fete) te face lesser human. Ptr asta e de vina societatea, promovarea non-valorilor al carei rezultat e o lume complexata. Probabil ca tu ai multe altele in plus fata de unii care se ard zilnic.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pe scurt vreau sa zic ca am 22 de ani , sunt virgin si nu am avut nici o prietena pana acum. Ca o paranteza ...nu sunt ciung nam ochii incrucisati si nici vreo alta problema de genul..sunt perfect normal.Alte detalii nu mai dau; astept pareri.

Si crezi ca daca nu vei mai fi nu vei avea aceleasi probleme? Hm problema ta nu e ca esti virgin ci neincrederea ta in tine,virginitatea e o problema atunci cand tu faci din asta o problema cand devii fustrat de asta. Mai multa incredere in tine,incearca sa iti rezolvi probleme de ordin emotiv si afectiv si poate atunci viata ta va devenii mai buna,pana atunci vei avea aceleasi sentimente legate de tine virgin sau nevirgin.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Problema mea e ca unele lucruri si intamplari m-au facut sa fiu pesimist si misogin.Nu am nimic cu fetele, le respect , dar cand e vorba de implicatii sentimentale devin foarte misogin. :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pe scurt vreau sa zic ca am 22 de ani , sunt virgin si nu am avut nici o prietena pana acum. Ca o paranteza ...nu sunt ciung nam ochii incrucisati si nici vreo alta problema de genul..sunt perfect normal.Alte detalii nu mai dau; astept pareri.

Sociabil, in general?

 

Problema mea e ca unele lucruri si intamplari m-au facut sa fiu pesimist si misogin.Nu am nimic cu fetele, le respect , dar cand e vorba de implicatii sentimentale devin foarte misogin. :o:

A fi misogin nu are legatura cu implicarea sentimentala.

Despre care intamplari vorbim, atat timp cat nu ai avut o relatie?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sociabil sunt (depinde de buna mea dispozitie).Relatii concrete nu am avut ci doar tentative esuate din start.Si cu fetele nu am absolut nimic , ca fiinte. Si fetele si baietii au calitati si defecte nu inclin balantza in nici o parte.Dar cand vine vorba de relatii si de sentimente imi pierd total increderea in orice fata oricat de bine m-as intelege cu ea.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Problema mea e ca unele lucruri si intamplari m-au facut sa fiu pesimist si misogin.Nu am nimic cu fetele, le respect , dar cand e vorba de implicatii sentimentale devin foarte misogin. :o:

Trebuie sa inveti cand e cazul sa lasi garda jos,pentru o relatie ce este pe la inceput e bine pentru ca te protejezi dar sa stii cand sa spui stop si sa faci o schimbare

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×