Sari la conținut
Forum Roportal
Aurorita

PUPA Cosmetice de vanzare

Postări Recomandate

Buna la toate fetele si doamnele! Dupa cum bine stiu ca multe sufera de preturile din Romania din magazinele distribuitoare de cosmetice Pupa vreau sa va anunt ca vand cosmetice Pupa la preturi ok...va pup si astept un telefon la 0749 484 049 (apropo,sunt din Bucuresti)

post-181856-1224202193_thumb.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Reclama ta nu-mi inspira nici un fel de incredere,mai ales cand incepe cu ''Multe sufera de preturile din romania'' si cu ''va pup'' si bla bla,afacerile serioase nu se fac asa,cred eu...

Ce are PUPA asta in plus fata de toate celelalte companii?

Daca nu cunosti firma asta nu inseamna ca rautatile tale isi au locul...anuntul a fost postat pentru cunoscatoare.Pentru ca sigur daca te-ai interesa ai sti la ce anume m-am referit asa ca nu te obliga nimeni sa ma suni pentru a-ti cumpara.Plus ca reclama nu a fost pusa ca sa mai dau in plus si explicatii care nu-si au rostul.Produsele sunt detul de scumpe si mai mult ca sigur nu vei intelege nimic din ce spun.Se adreseaza unui anumit tip de fete sau femei.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Draga Aurorita, acel segment de femei care folossc Pupa, believe me, ca nu stau ele pe net ca sa prinda vreo oferta. Se duc pur si simplu in mall, isi parckeaza masina la semafor si se duc la o raita de shoping. Si-si cumpara ce vrea ass-ul lor.

 

Nu tre sa te superi.

 

fri cantri, fri pipal :good: !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Draga Aurorita, acel segment de femei care folossc Pupa, believe me, ca nu stau ele pe net ca sa prinda vreo oferta. Se duc pur si simplu in mall, isi parckeaza masina la semafor si se duc la o raita de shoping. Si-si cumpara ce vrea ass-ul lor.

 

Nu tre sa te superi.

 

fri cantri, fri pipal :pardon: !

 

Draga Aurorita, acel segment de femei care folossc Pupa, believe me, ca nu stau ele pe net ca sa prinda vreo oferta

 

De acord cu tine!

 

isi parckeaza masina la semafor

 

De cand se parcheaza masinile la semafoare?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
De acord cu tine!

 

isi parckeaza masina la semafor

 

De cand se parcheaza masinile la semafoare?

 

 

Cine sta in orase mari si aglomerate stie. Pe prima banda, prima masina la semafor parcata. La stanga e Circa de Politie. Si cui ii pasa?Unora ca tine :pardon: !

 

Cine sta la tara, si-o parkeaza in curte. Si calu' in casa.

 

Te sfatuiesc sa nu imi mai urmaresti posturile pt a ma ataca. Am o matusa care face farmece. S-ar putea sa nu te mai ia nimeni o viata intreaga de acum incolo. Stai cuminte ca te trezesti cu calti in perna!

 

Multa iubire!

asa se zice pe aici...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Te sfatuiesc sa nu imi mai urmaresti posturile pt a ma ataca. Am o matusa care face farmece. S-ar putea sa nu te mai ia nimeni o viata intreaga de acum incolo. Stai cuminte ca te trezesti cu calti in perna!

 

Multa iubire!

asa se zice pe aici...

Mie nu-mi merge butonul de Report, mi-ai facut cumva ceva ???

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mie nu-mi merge butonul de Report, mi-ai facut cumva ceva ???

 

Doamne, fere'...

 

Eu nu-s moderator, nu-ti pot face decat farmece :flowers: !

 

Inca nu ti-am facut, bine :flowers: !

Sa fii cuminte :flowers: !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Draga Aurorita, acel segment de femei care folossc Pupa, believe me, ca nu stau ele pe net ca sa prinda vreo oferta. Se duc pur si simplu in mall, isi parckeaza masina la semafor si se duc la o raita de shoping. Si-si cumpara ce vrea ass-ul lor.

Nu at

Editat de Alexeevna

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×