Sari la conținut
Forum Roportal
Roxana@ Elena

noiembrie 2008 - in Brasov.

Postări Recomandate

oi avea eu buletin....but is a very complicat story....very....o adevarata carte daca ma apuc acu sa le zic la toti....

eu cred ca d-abia astepti.

asa ca hai, spune-ne...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
da' la aia de la Bucuresti le este greu sa-mi mute fundul pe undeva pe la mijlocul tarii ?

tu faci misto, nu? Ai numarat vreodata cam cati sunt in Bucuresti?

Cati crezi c-ar veni, undeva in mijlocul tarii?

Daca s-ar face in alta parte, n-ar veni nici un sfert din cati vin cand se fac intalnirile in bucuresti, bag mana-n foc. Nici asa nu vin toti care locuiesc in bucuresti, d-apai sa le mai zici sa-si "miste curu"

Eh...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

E doar o chestie simpla - ECONOMICS

 

Ca 30+ sa mearga 200 de km ca sa intalneasca 5 ..... :jester: ...cat de probabil e ? 8)"

 

:jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
no way...cine a citit cat de cat din postarile mele stie despre ce e vorba.... :jester:

 

hai draga, dar ce, uite poate nu am citit toate posturile, explica-ne aici care e treaba ...

 

Eh...

 

da, blazato

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
E doar o chestie simpla - ECONOMICS

 

Ca 30+ sa mearga 200 de km ca sa intalneasca 5 ..... 8) ...cat de probabil e ? :doh:"

 

:jester:

foarte putin...da merita incercat..... :)

 

hai draga, dar ce, uite poate nu am citit toate posturile, explica-ne aici care e treaba ...

te las pe tine sa descoperii singur.....

:jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu, n-ai nici o logica. Ca doar fiecare vine pe banii lui. Ce treaba are? Care economics? la brasov poate sa vina si Clujul, si tarnaveniul, si Piatra, si Bacaul, si Galatiul, si Constanta, si altii. Ardealul n-o sa vina la Bucuresti niciodata, la Brasov, insa, da. Si in plus, nici nu e asa departe de Bucuresti.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
te las pe tine sa descoperii singur.....

:jester:

 

:jester:

nu...

m-ai plictisit deja.

 

 

Nu, n-ai nici o logica. Ca doar fiecare vine pe banii lui. Ce treaba are? Care economics? la brasov poate sa vina si Clujul, si tarnaveniul, si Piatra, si Bacaul, si Galatiul, si Constanta, si altii. Ardealul n-o sa vina la Bucuresti niciodata, la Brasov, insa, da. Si in plus, nici nu e asa departe de Bucuresti.

what's your point, anyway ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×