Sari la conținut
Forum Roportal
Dangereux

Pe cine votatzi in 2009 ?!

Postări Recomandate

dar oare ne citeşte cineva? Mi-e tare frica de indiferenţa totală a celor care ne conduc.

Sunt destui politicieni care citesc, fii convins. Pe vremea circului cu suspendarea lui Băsescu, şi PSD-ul şi PNL-ul au cerut membrilor lor o implicare energică pe forumuri, pentru a crea anumite curente de opinie. Iar dacă ai să cauţi mesajele scrise

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sunt destui politicieni care citesc, fii convins.

Crezi tu?

As crede chestia asta doar in masura in care ei practic spioneaza sau iau pulsul societatii (ca sa zic asa) nu de alta, dar ca sa speculeze spre propriile avantaje sau pentru diversiuni sub protectia anonimatului.

Adica.

Harald Eruditul zice in stanga si dreapta cum ca singura solutie in momentul asta ar fi...PNL sa zicem, eu empatizez, bla bla bla. You know what I mean.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
basescu, basescu, basescu

Da' ce's gemeni acu' ? :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Crezi tu?

As crede chestia asta doar in masura in care ei practic spioneaza sau iau pulsul societatii (ca sa zic asa) nu de alta, dar ca sa speculeze spre propriile avantaje sau pentru diversiuni sub protectia anonimatului.

Nu cred că Iliescu sau Năstase stau pe forumuri. Dar după ce şi-au făcut bloguri şi au

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×