Sari la conținut
Forum Roportal
cam3lutza

Va atrag fetele pistruiate? [pt baieti]

Evaluează acest topic

~pistrui  

51 membri au votat

  1. 1. Va plac mai mult fetele cu pistrui sau fara?

    • Cu pistruuui!
      20
    • Fara pistrui..
      31


Postări Recomandate

Si eu am 1.80 m, 75 kg, blond-roscat si rareori imi mai apar pistrui, so, incearca sa pui intrebarea invers, tie iti plac baietii cu pistrui ? :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si eu am 1.80 m, 75 kg, blond-roscat si rareori imi mai apar pistrui, so, incearca sa pui intrebarea invers, tie iti plac baietii cu pistrui ? :doh:

 

 

Stii ca unele fete primesc educatia de la mama lor de-acasa, ca nu e bine sa se ia cu unul cu parul de foc, ca ala-i insemnat de dracu' cica... si fata chiar crede asa ceva. :jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

in clasa a 12 am intalnit un tip roscat cu pistrui . era simpatic . il chema cristi . si era de treaba

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu am cunoscut roscati care sa nu fie de treaba, eu ma scot din discutie.

 

:doh: vroiam sa zic ca putea sa nu fie sociabil ca ar arata mai altfel ca sa zic asa :jester: in fine fiecare cu gusturile lui , prietenii lui si actiunile sale

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu ma imaginez alta culoare decat acum (desi acum sunt mai degraba blond, dar variaza). Nu m-a complexat niciodata culoarea parului meu si nimeni nu m-a respins cand eram mic fiindca aveam pistrui. Poate oi fi fost eu un caz fericit, dar nici alti roscati nu aveau nimic cu culoarea parului lor.

 

cunosc eu unii complexati :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu ma imaginez alta culoare decat acum (desi acum sunt mai degraba blond, dar variaza). Nu m-a complexat niciodata culoarea parului meu si nimeni nu m-a respins cand eram mic fiindca aveam pistrui. Poate oi fi fost eu un caz fericit, dar nici alti roscati nu aveau nimic cu culoarea parului lor.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:doh: oricum on topic pistruii pot fi considerati atu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Spunele si lor ca tu cunostii si pe unii care care nu sunt complexati. E marca mea specifica, ar fi aiurea sa fiu complexat de culoarea parului. O mica problema la intrebari idioate de genul "E roscat peste tot?", si raspuns pe masura "Convinge-te" :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×