Sari la conținut
Forum Roportal
AzulaFirePrincess

david icke la costinesti

Postări Recomandate

mare problema un reptilian mai putin in romania :)

:) ;) ;) de cand e david ike reptilian??? hai ca am mai auzit una...you make my day :ok:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:ok: :) ;) de cand e david ike reptilian??? hai ca am mai auzit una...you make my day :)

 

oare de unde mi-a venit idea asta?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce stupid!!! Cei care vad si simt aura stiu clar ca david ike nu e reptilian. Plus ca este de ajuns sa te uiti la documentarele facute de el ca sa iti dai seama de comportamentul sau inocent si de pasiunea venita din inima.

Insa pt necunoscatori ceea ce ai postat tu este ceva out of this world...cei care au vazut vreodata o structura reptiliana stiu ca un reptilian nu arata asa. Plus ca mai este un mic amanunt, si anume ca reptilienii nu exista decat ca si descendenti ai unor linii genealogice venite inca din antichitate. Chiar si asa genetica este mult "diluata". In rest ....sa nu uitam ca in primul rand reptilienii sunt fiinte ANORGANICE care nu se pot manifesta in 3D decat prin posedare :ok:

Daca ar trebui sa ne luam dupa filmuletele postate de tine ar trebui sa acuzam orice om care nu are o expresie tocmai angelica de faptul ca e reptilian...come on!! Wake up!!! Pe ce lume traiti? Ati ajuns sa vedeti reptilieni peste tot, ceea ce denota mici probleme pshice :)

Manipularea la care suntem supusi este mult mai subtila ... credeti ca ati descoperit nu stiu ce cand de fapt doar va adanciti in paranoia ...faceti jocul celor care ne manipuleaza ... E ... din greseli invatam! :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eh, fiecare cu parerea si pasarica sa :) sau pasari sau stoluri :ok: atunci si jim marrs si van helsing toti sunt corupti bla bla "get real" "be serious". eu tin la icke si cu icke.

 

oricum se stie ca exista extraterestrii care ne ajuta si altii care vor distrugerea umanitatii. eu oricum sunt de parere ca genele oamenilor sunt extraterestre, o super combinatie genetica.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
eh, fiecare cu parerea si pasarica sa :D sau pasari sau stoluri :D atunci si jim marrs si van helsing toti sunt corupti bla bla "get real" "be serious". eu tin la icke si cu icke.

 

oricum se stie ca exista extraterestrii care ne ajuta si altii care vor distrugerea umanitatii. eu oricum sunt de parere ca genele oamenilor sunt extraterestre, o super combinatie genetica.

 

Posibil.

"2. Fiii lui Dumnezeu, văz

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

se mai spune ca pe pamant la inceput existau niste fiinte foarte primitive apoi au coborat "oameni din ceruri" si au inceput incrucisare de gene, adica adn extraterestru + adn terestru. nici din ce am citit de la icke nu am inteles care de fapt au fost primele fiinte pamantene, cum au aparut, doar ca existau niste fiinte care locuiau sub pamant, adica reptilienii.

 

dumne-ZEU adica extraterestrii :unknw:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
very creepy, disturbing children's cartoon, banned from TV

nu am stiut unde sa pun :( daca cineva ii gaseste un loc mai potrivit, sa schimbe

Am vazut filmuletul asta mai de mult :( Filmul se numeste 'The Adventures of Mark Twain' si este inspirat din cartile lui Mark Twain. Episodul acela provine din cartea 'Strainul misterios'. Intregul film pune in scena legatura misterioasa a lui Mark Twain cu cometa Halley din cate am inteles... Oricum daca gaseste cineva cartea 'Strainul misterios' rog sa ma anunte si pe mine :lol2: (as prefera varianta in romana)

 

se mai spune ca pe pamant la inceput existau niste fiinte foarte primitive apoi au coborat "oameni din ceruri" si au inceput incrucisare de gene, adica adn extraterestru + adn terestru. nici din ce am citit de la icke nu am inteles care de fapt au fost primele fiinte pamantene, cum au aparut, doar ca existau niste fiinte care locuiau sub pamant, adica reptilienii.

 

dumne-ZEU adica extraterestrii :(

 

Oare are legatura cu rh-ul negativ si cu cel pozitiv? David Icke e adeptul acestei teorii si anume ca rh-ul negativ ar fi de origine reptiliana.. asa stiam :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×