Sari la conținut
Forum Roportal
Andrea13

Comentarii si voturi - teme combinate

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

cum se voteaza? :spiteful: :spiteful:

Ok... Sa va raspund tuturor... Daca vrei sa desenezi mai bine inceark : Apesi F11 cand desenezi. Pentru ca mouse-ul sa se miste mai incet, Intri in start ( jos stanga) , Control Panel, Mouse, Pointer Options, Enhance Pointer .... dai close... Iar mouse-ul se va misca mult mai incet... si vei desena mai precis.

 

Acum... In caz ca ai bani... (sau vine ziua voastra, la copii ) cereti parintilor sau cumparati-va o Tableta grafica... Aceasta este un aparat cu cablu USB care se introduce in calc. Daca desenezi pe tableta iti va aparea si pe computer. Multumesc.

 

Acum,,, din nou... Pentru a vota si comenta:aveti nevoie de 20 commenturi primite, 20 desene adaugate. Eu am momentan 15 commenturi primite... asa ca Help me !!! :cry:) Multumesc.

 

Pentru alte intrebari, dati un post... si o sa va raspund...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Salut ! Sunt la inceput de drum pe adresa desenatori.ro si e nasol ca nu pot adauga comentarii la pozele celorlalti, nu pot vota.Va rog doar daca puteti si vreti votati desenele mele, si scrieti comentarii, ca dupa un timp sa pot face si eu asta pentru voi.Multumesc anticipat !!!

Numele profilului meu este " dilo " va astept !!! :pardon:

Editat de nightwish

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Probabil k sunt eu batuta in cap, mi se mai intampla, dar vreau sa stiu, daca se poate, cum pot sa votez sau sa dau si eu comentarii??!! Va rooooog, ajutati-ma!!!

 

sincer,nici eu nu stiu....tot incerc sa dau comentarii dar nimic... :crazy: ! oricum, nu esti batuta in cap :o: (w00t)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Buna!Imi cer scuze tuturor celor care ma voteaza si imi lasa comentarii,eu inca nu pot sa dau vot sau sa las comentarii :cheer: si sincer nu vad unde scrie,(daca m-ati putea ajuta in sensul acesta...),dar promit ca de indata ce voi putea,va voi returna. :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×