Sari la conținut
Forum Roportal
bahuczki peter

Cine va lua titlul !?

Care echipa va castiga campionatul?  

37 membri au votat

  1. 1. Care echipa va castiga campionatul?

    • Poli Timisoara
      3
    • Steaua Bucuresti
      13
    • Rapid Bucuresti
      8
    • Dinamo Bucuresti
      5
    • CFR Cluj
      8
    • Unirea Urziceni
      0
    • FC Brasov
      0
    • FC Vaslui
      0
    • Universitatea Craiova
      0
    • Poli Iasi
      0


Postări Recomandate

da...Steaua este miezu' de aceea anul viitor cu siguranta va lua campionatul....are jucatori foarte buni..mai ales achizitiile astea noi...atacantul Toja :tease: ...sa vedem ce va face...asteptam multe de la el...i-am vazut videoclipurile...este bestial :pardon:

 

Atunci poa' sa vina si Ricky Martin la Steaua. Ca si el e considerat "bestial" in videoclipurile lui.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sper ca pas cu pas dinamo ai mei sa nu fie bagati in seama si sa adune puncte multe si la final sa fim CAMPIONI

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
sper ca pas cu pas dinamo ai mei sa nu fie bagati in seama si sa adune puncte multe si la final sa fim CAMPIONI

tot ce-i posibil insa nu cred, dinamo are valoare dar eu nu prea vad relatii de joc la ei,poate cu noile achizitii se schimba ceva ,dar iarasi daca apar schimbari in primul 11 se pierd relatiile de joc care .......

Editat de MaxJuve

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
tot ce-i posibil insa nu cred, dinamo are valoare dar eu nu prea vad relatii de joc la ei,poate cu noile achizitii se schimba ceva ,dar iarasi daca apar schimbari in primul 11 se pierd relatiile de joc care .......

pai si eu ce am zis..asa punct cu punct sa se bata altii si sa joace bine si pe neve sa ne trezim campioni...nu jucam bine dar poate suntem mai norocosi :shifty:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ar fi chiar culmea ca o echipa care practica anti-fotbalul si condusa de un cretin (insa un cretin care face legea deoarece are BANI) sa ia titlul.

 

Apropo, pe unde mai e MM Stoica? Pe la Urziceni parca. Hai c-ar fi de-a dreptu' ridicol sa ia Urziceniul titlul... acea "echipa de judet", dupa cum a numit-o un alt cretin parvenit, insa de la o echipa rivala a Stelei.

Editat de Nesimtescu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ar fi chiar culmea ca o echipa care practica anti-fotbalul si condusa de un cretin (insa un cretin care face legea deoarece are BANI) sa ia titlul.

 

Apropo, pe unde mai e MM Stoica? Pe la Urziceni parca. Hai c-ar fi de-a dreptu' ridicol sa ia Urziceniul titlul... acea "echipa de judet", dupa cum a numit-o un alt cretin parvenit, insa de la o echipa rivala a Stelei.

 

 

 

Becali nu mai face echipa Steaua de cand a plecat Hagi....i-a lasat totul la latitudinea lui Lacatus...Steaua are un lot valoros dar nu este bine pus in miscare. Oricum cea mai mare lupta la titlu se va da intre Steaua si Dinamo iar Rapidul va termina pe 3.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Becali nu mai face echipa Steaua de cand a plecat Hagi....i-a lasat totul la latitudinea lui Lacatus...Steaua are un lot valoros dar nu este bine pus in miscare. Oricum cea mai mare lupta la titlu se va da intre Steaua si Dinamo iar Rapidul va termina pe 3.

 

:) sa ma parbadesc de ras cand am vazut meajul tau,nu cred ca steaua mai poate avea pretenti nici la locul trei dar apoi la titlu!!!!!daca termina pe 4 sa fie multimiti la cum joaca acum si cum au jucat in ultimile 6-7 luni.

Editat de Super Vegeta

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×