Sari la conținut
Forum Roportal
soimos1

Operatia ... Oprescu

Postări Recomandate

si din apa si pamant iese un namol in care nu poti trai in picioare

problema e , daca mai putem face ceva

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Din punctul meu de vedere cei care l-au votat pe Oprescu nu cred ca au crezut in promisiunile lui, poate nici nu i-a interesat ,dar cred ca cei care au votat fie pe Oprescu fie pe Blaga s-au gandit ca prin votul lor alunga fauna psdista in frunte cu sefu struto camila sau sa-i zic ex? :beee: Sau sa fi jucat PSD=ul o carte tare prin Oprescu? Vom vedea...pina atunci sa-l vedem de ce este in stare si sa nu dam cu bata ...ultima data cand am fost in Bucuresti era o debadandata ca nu mai stiai cu ce sa ajungi intr-un loc, probabil Videanu se gandea la teleportare :lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Macar ca Base mai si facea ceva . Dar Oprescu doar da cu gura.

In afara ca a desfiintat doua terase in Herastrau , restul e vrajala, bla bla.

Oprescu a c

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
A da, si sa vezi ce bine va fi atunci cand vor trece spitalele la municipalitate si va vrea Oprescu sa le privatizeze ..ca ..nu are fonduri sa le intretina. :cheer:

 

Oprescu are alte prioritati, nu spitalele, ca daca era preocupat de spitale nu ar fi fost catalogat drept cel mai lenes medic din spitalul de urgenta, cu 2 operatii pe an si cateva zile de prezenta. Pe Oprescu il intereseaza puterea si banii (iar ce se poate obtine prin putere si bani stim cu totii).

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Oprescu are alte prioritati, nu spitalele, ca daca era preocupat de spitale nu ar fi fost catalogat drept cel mai lenes medic din spitalul de urgenta, cu 2 operatii pe an si cateva zile de prezenta. Pe Oprescu il intereseaza puterea si banii (iar ce se poate obtine prin putere si bani stim cu totii).

E nu.. :cheer:

Ai vazut ca printre primele dispoziti a fost cea care primaria capitalei va vinde catre doctori cabinetele unde acestia profeseaza ? Cam mare coincidenta, ..nu ? :roll:

 

Iar acum au propus Min. Sanatati ca sa treaca spitalele(cladirile) sub jurisdictia primariei capitalei..oare de ce ? :good:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
E nu.. :cheer:

Ai vazut ca printre primele dispoziti a fost cea care primaria capitalei va vinde catre doctori cabinetele unde acestia profeseaza ? Cam mare coincidenta, ..nu ? :roll:

 

Iar acum au propus Min. Sanatati ca sa treaca spitalele(cladirile) sub jurisdictia primariei capitalei..oare de ce ? :good:

 

Ca sa vanda el posturile de medic din capitala. Zeci de mii de euro costa un asemenea post.

Sa vezi peste 4 ani ce multi milionar in euro va fi Oprescu. Ca de obicei, prostii raman iar cu buza umflata.

Un prost tot prost ramane, mai ales daca e trecut de 30 de ani. Nu mai poate fi recuperat. Il poti prosti la infinit. Prost moare.

Editat de Kebab toxic

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×