Sari la conținut
Forum Roportal
anomalia

Murim. Bun, si?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Si de cand cartea tehnica a PC-ului coordoneaza procesorul ?

Si de cand cartea tehnica a PC-ului coordoneaza procesorul ?

Dintotdeauna.

Procesorul funcţionează conform cărţii tehnice. Sau, altfel spus, procesorul (şi cam orice device din lumea asta) nu poate funcţiona altfel dec

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Dintotdeauna.

Procesorul funcţionează conform cărţii tehnice. Sau, altfel spus, procesorul (şi cam orice device din lumea asta) nu poate funcţiona altfel dec

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Dintotdeauna.

Procesorul funcţionează conform cărţii tehnice. Sau, altfel spus, procesorul (şi cam orice device din lumea asta) nu poate funcţiona altfel dec

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Procesorul functioneaza conform executiei sale ...cartea tehnica nu o cordoneaza nu o influenteaza ci o descrie si atat

Cartea tehnica descrie Adevarul, in legatura cu functionarea computerului, computerul trebuie sa functioneze coform cartii!

Biblia este Cartea crestinului si ea iti arata ce-i gresit in tine.Daca tu o ignori inseamna ca functionezi gresit.Rau este cand esti gresit si crezi ca esti buricul pamantului.Nu era o aluzie directa la tine! Poate la cei care ignora Cartea! :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cartea tehnica descrie Adevarul, in legatura cu functionarea computerului, computerul trebuie sa functioneze coform cartii!

Biblia este Cartea crestinului si ea iti arata ce-i gresit in tine.Daca tu o ignori inseamna ca functionezi gresit.Rau este cand esti gresit si crezi ca esti buricul pamantului.Nu era o aluzie directa la tine! Poate la cei care ignora Cartea! :flowers:

Uiti ca e o enorma diferenta intre ce spui si realitate.

Cartea tehnica este scrisa si confirmata de producator

Pe cand Biblia nici nu e scrisa de creator si nici confirmata de El!

 

Adica e vorba goala fara autor cunoscut

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

reveniti la subiect. discutiile despre cat de buna sau rea este biblia va rog sa le purtati la topicurile dedicate.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
reveniti la subiect. discutiile despre cat de buna sau rea este biblia va rog sa le purtati la topicurile dedicate.

EVR 9: 27 Si, dupa cum oamenilor le este rinduit sa moara o singura data, iar dupa aceea vine judecata ,

EVR 9: 28 tot asa, Hristos, dupa ce S'a adus jertfa o singura data, ca sa poarte pacatele multora, Se va arata a doua oara, nu in vederea pacatului, ca sa aduca mintuirea celor ce-L asteapta.

Editat de cioanas

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Poate murim o singura data, insa am simtit de mai multe ori ca am murit spiritual si n-am mai putut face nimic in privinta asta.

Cateodata nu e suficient sa te pierzi in valtoarea cotidianului ca sa scapi de ranile necredintei.

La ce bun sa aspiri spre inaltimile gloriei cand nu e nimeni care sa te astepte acolo sus?

Calea pe care ne-o alegem nu trebuie urmata in singuratate. Avem nevoie de cineva sa ne ghideze.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Poate murim o singura data, insa am simtit de mai multe ori ca am murit spiritual si n-am mai putut face nimic in privinta asta.

Cateodata nu e suficient sa te pierzi in valtoarea cotidianului ca sa scapi de ranile necredintei.

La ce bun sa aspiri spre inaltimile gloriei cand nu e nimeni care sa te astepte acolo sus?

Calea pe care ne-o alegem nu trebuie urmata in singuratate. Avem nevoie de cineva sa ne ghideze.

Duhul Sfant ne ghideaza, Dumnezeu nu ne-a lasat singuri pe acest pamant! Si avem si Cuvantul lui Dumnezeu,Sfanta Scriptura. Deci nu suntem singuri.Curaj!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ceva defectiune tehnica? :crazy:

Domnul sa te binecuvinteze!

Nici vorbă. Doar că, scriind aşa, am vrut să arăt tuturor c

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×