Sari la conținut
Forum Roportal
Lion79

mi s-a luat de insuratoare

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

m-am enervat pentru ca trebuie sa ma mascaresc prea mult sa o conving sa faca ceva.....aseara cand am ajuns acasa pe la 10.30 mi-a zis iar sa iesim si nu am iesit..m-am suparat,am baut berile si m-am culcat..o simteam noaptea cum venea si ma pupa da m-am facut ca ploua

 

Apoi, acu asta e casnicie sau lupta de "care pe care"? Eu ma fac ca ploua, las` sa vada ea pe dracu. Eu is sefu!!!!!!!

 

Pari un copil rasfatat! :lol2: Si meriti o bataie buna peste fund! Nah, nu am zis ca nu tre sa incerce si ea sa mearga lucrurile...dar sincer.....tu nu vrei sa lasi de la tine. Sa o luam asa: Punctul dorit.....vreau sa ies afara cu sotia in oras....cand , dupa cearta, ea spune , spasita sau nu , da.....tu refuzi. DE CE ?

 

Eu zic asa, da`o`n spanac de treaba , iti turna un copil , ai hotarat sa te casatoresti ca sa nu ramana singur , mai stii, poate are un script din ala de "Prostituata". Prost -situata , in cazul asta.

So din doua una: live with it si incearca sa lasi egoismul , ori divorteaza naibii si gata. Voi va certati pentru o ceasca de cafea sau pentru iesit in oras! :P :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×