Sari la conținut
Forum Roportal
ActorGrabit

Denigrarea contracandidatului in timpul campaniei

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Constanta, centrul istoric. Poza asta e din ian.2007, dar ruinele "istorice" sunt tot acolo, mergeti sa le vedeti.

 

Revenind la topic: degeaba imaginile surprinse pe camera vorbesc, daca pt prostime imaginea fostului si actualului primar conteaza! :D

post-75310-1214687283_thumb.jpg

Editat de ActorGrabit

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Constanta, centrul istoric. Poza asta e din ian.2007, dar ruinele "istorice" sunt tot acolo, mergeti sa le vedeti.

 

Revenind la topic: degeaba imaginile surprinse pe camera vorbesc, daca pt prostime imaginea fostului si actualului primar conteaza! :D

 

Parca mazare asta are leucemie cronica dar nu-l ia dracu. Milioanele de euro furate il tin in viata.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Parca mazare asta are leucemie cronica dar nu-l ia dracu. Milioanele de euro furate il tin in viata.

nu stiu exact sa spun. Eu am auzit c-ar lua droguri, dar repet, AM AUZIT DOAR. Daca prindeam o poza cu Radu Mazare bagandu-si in vena, va dati seama ca o postam numaidecat. :roll: Dar si asa existau polemici si contradictii din partea unora "ca poate-si facea si el insulina, ca poate-si administra si el un calmant, la la la si bla bla bla"

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu stiu exact sa spun. Eu am auzit c-ar lua droguri, dar repet, AM AUZIT DOAR. Daca prindeam o poza cu Radu Mazare bagandu-si in vena, va dati seama ca o postam numaidecat. :o: Dar si asa existau polemici si contradictii din partea unora "ca poate-si facea si el insulina, ca poate-si administra si el un calmant, la la la si bla bla bla"

Poate era vorba de chimioterapie, pentru tratarea leucemiei! :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Credeam ca citesc aici despre "denigrarea candidatului" in campanie :roll: .......Dar voi va plangeti de o proasta administratie. Sau n-am fost eu prea atenta?Nu de alta, dar subiectu pare interesant

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Credeam ca citesc aici despre "denigrarea candidatului" in campanie :roll: .......Dar voi va plangeti de o proasta administratie. Sau n-am fost eu prea atenta?Nu de alta, dar subiectu pare interesant

Pai ce suntem noi de vina ca s-a terminat campania. Trebuia sa fim din Stefanesti musai?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Credeam ca citesc aici despre "denigrarea candidatului" in campanie :doh: .......Dar voi va plangeti de o proasta administratie. Sau n-am fost eu prea atenta?Nu de alta, dar subiectu pare interesant

Pai da, dar tocmai aici e legatura: de cele mai multe ori, contracandidatul cel mai vanat este cel favorit. Iar cum nu de putine ori, candidatul favorit este primarul deja in functie... uite asa ajungem sa ne legam de administrarea lui. :ok: Acum mai e interesant?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×