Sari la conținut
Forum Roportal
Leprecon

Ati face sex pe bani ?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

io nu cred ca trebuie sa fie asa

daca e de profesie

trebuie platita

daca e iubita ta

nu tre sa faca pentru bani

pentru ca daca o iubesti

o pui mai presus de tine

nu?

:)

Si daca e iubita ta si nu are bani, e saraca si mananca numai cartofi, iar tu friptane... O preferi saraca si flamanda, iti place asa cum e? :jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si daca e iubita ta si nu are bani, e saraca si mananca numai cartofi, iar tu friptane... O preferi saraca si flamanda, iti place asa cum e? :jester:

daca e iubita mea

fac totu pentru ea

nu pot sa manac io friptane

si ea scovergi

cat am io

are si ea

nu?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
daca e iubita mea

fac totu pentru ea

nu pot sa manac io friptane

si ea scovergi

cat am io

are si ea

nu?

Si cat e iubita ta, are si ea! :jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si daca e iubita ta si nu are bani, e saraca si mananca numai cartofi, iar tu friptane... O preferi saraca si flamanda, iti place asa cum e? :)

 

 

atunci dragule ...cauta una ghiftuita,care sa nu te atraga decat ...cu bani ...sa te prostituezi ..tu ,caci cam asta se cheama daca stai cu cineva pentru banii ei/lui :o:

 

Unde ai fost asa bine educat? In canalele din Grozaveşti?

 

 

 

Noroc ca ai zis-o pe aia cu igiena altfel as fi crezut ca esti un inger fara sex.

 

 

 

Trebuie facuta o distinctie intre sexe, femeile au buzunarul intre picioare, barbatii la pantaloni. Primul arde sa fie umplut din ultimele doua.

 

unele au si ..pusculita ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
atunci dragule ...cauta una ghiftuita,care sa nu te atraga decat ...cu bani ...sa te prostituezi ..tu ,caci cam asta se cheama daca stai cu cineva pentru banii ei/lui :)

 

Nu stiu de ce femeile grase si urate vor sa atraga barbatii prin bani sau cu mancare. Voi aveti idee de ce? Ba inca le e frica ca alte grase si urate au mai multi bani ca ele si vezi doamne succes mai mare la barbati.

 

Eu am alta parere, barbatii nu se pot prostitua pentru bani pentru ca nu li se scoala la babe, urate si grasane. Si o sa-i dea alea pe usa afara pentru impotenta sau abuz de incredere ori inselaciune.

 

Desigur, pusculita dintre picioarele femeii nu are asemenea probleme de erectie. Ba as zice ca intra in erectie datorita monetarului.

Editat de Cleric Preston

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu stiu de ce femeile grase si urate vor sa atraga barbatii prin bani sau cu mancare. Voi aveti idee de ce? Ba inca le e frica ca alte grase si urate au mai multi bani ca ele si vezi doamne succes mai mare la barbati.

 

Eu am alta parere, barbatii nu se pot prostitua pentru bani pentru ca nu li se scoala la babe, urate si grasane. Si o sa-i dea alea pe usa afara pentru impotenta sau abuz de incredere ori inselaciune.

 

Desigur, pusculita dintre picioarele femeii nu are asemenea probleme de erectie. Ba as zice ca intra in erectie datorita monetarului.

 

 

de ce denigrezi fumeile ....grase ...sunt barbati care sunt atrasi de fumei plinute ....si sunt femei cu orgoliu si printipii puternice care refuza sa se prostitueze ....caci o casatorie care are la baza ...banu' e un bordel ....

si ...prea vezi toate femeile iubitoare de bani ....schimba anturajul :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
de ce denigrezi fumeile ....grase ...sunt barbati care sunt atrasi de fumei plinute ....si sunt femei cu orgoliu si printipii puternice care refuza sa se prostitueze ....caci o casatorie care are la baza ...banu' e un bordel ....

si ...prea vezi toate femeile iubitoare de bani ....schimba anturajul :)

 

Nu merge, e scris in codul genetic al femeii sa caute beneficiul. Gorila mascul merge la femela gorila pentru sex cu niste banane in labe, nu se duce pe moca.

 

Nu stiu care proletar mi-a dat 20% warn. Revolutia rosie s-a sfarsit de mult.

Editat de Cleric Preston

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×