Sari la conținut
Forum Roportal
danadanubiu

paste grecia 2008

Postări Recomandate

Buna! Vad ca ingrosam randurile! Ma bucur ca mai aflu cate ceva. In sithonia ce hotel ati ales?

 

Scuze pentru intarzierea raspunsului. Am ales Hotel Simeon 3* in Metamorfosi. Are referinte bune iar conditiile chiar sunt de 3*. Dar pana nu ajung acolo...orice informatie este speculativa....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
uite Santorini

 

nu o sa regreti! :drag:

 

Poti sa ne spui care este pericolu' de a incepe vacanta cu stangu pt destinatia Santorini ?

:o:

Editat de Corydalis

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Stie cineva de ce documente are nevoie un copil de 3 ani pentru a tranzita 2 state U.E. (Bulgaria si Grecia) insotit de ambii parinti? Daca da, postati va rog. Nu-mi recomandati site-ul Politiei de Frontiera ca acolo da doar legea si este foarte neclar. Legea spune ca certificatul de nastere nu este considerat document de calatorie iar copilul trebuie trecut in documentele de calatorie ale parintilor. Adica in cartile de identitate?!!!???!!? Cum?!!??

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Aveti nevoie de pasaport valabil. Fetita mea are 11 ani si are pasaport individual. In situatia in care calatoreste doar cu unul din parinti, va fi nevoie de acceptul scris al celuilalt. Ceva de genul asta!

Eu tot nu m-am hotarat unde plec si e destul de tarziu. :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Poti sa ne spui care este pericolu' de a incepe vacanta cu stangu pt destinatia Santorini ?

:P

ce pericol?

io am fost

cu iubita mea

e superb

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

danadanubiu, sa ne spui si noua unde ai ales pana la urma. Iar cand te intorci sa ne povestesti.

Eu abia prin toamna o sa ajung in Grecia, vreau undeva in Halkidiki, si inca nu m-am hotarat unde. :tease:

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ufffff! Abia am mai gasit azi bilete. La ora 17 imi luam biletele, gasite cu mare greutate. Pentru Grecia si Bulgaria nu mai erau bilete nici la o stea. Plec pe Kassandra la Hotel Athos Palace. Sper sa fie bine. M/am speriat ca nu voi gasi, dar plecam oricum chiar si fara rezervare. Mi-am dorit prea mult sa plec ca sa renunt acum. N/am facut rezervare pana acum pt ca sotul meu nu era foarte sigur ca poate pleca in zilele care nu sunt libere. Abia azi a aflat. Eu am cateva luni de cautari, dar asta e........! La stiri, aseara, spuneau ca biletele pentru aceste tari au ramas nevandute si blablabla... Niste mincinosi :swoon:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×